Smulkus verslas vystys veiklą prie bažnytinių šventorių?

Pamename, koks pasipriešinimas vyko visuomenėje tarp atskirų sektorių 3 mėnesius prie valstiečių liaudininkų politinių sprendimų scenarijų.

TS – LKD ir liberalai  „kalė kryžiumi“ ministrus už kiekvieną direktyvą, norą tartis su mokslininkais, ekonomistais, kokių alternatyvų ieškoti, kad sėkmingai išeitume iš pandemijos situacijos.

Šie partinukai dar kovo 25 plėšėsi marškinius dėl laisvių suvaržymo, kur tai matyta, kad  nustačius keliems atvejams paralyžuoti sostinės kavinių, barų, restoranų, naktinių klubų veiklą.

Po vėlinių išaugus susirgimų ir mirčių statistikai paskubomis  vieną sekmadienio naktį pirmieji padėjo parašą po visišku lokdaunu, kokio  Europa seniai neregėjo.

Ši koalicija pasirinko melo ir žmonių laikymo amnezijoje taktiką. Jie žiopli, nieko neskaito, neprisimena.  Premjerė  Šimonytė sapalioja, kad komendantas yra visoje  Europoje, tai kaip čia  Lietuva turi išlikti išskirtine išsišokėle.

Net nebuvo minčių karantiną įvesti suomiams, norvegams, islandams,  Grenlandijai,  Kiprui – tačiau gi išsirinko tauta niekada neklystančius ir visada šventus gerovės valstybės kūrėjus.

Šiandien facebook platformoje verslo atstovai vos ne verkdami maldauja  Dulkio – leiskite dirbti, su apribojimais, atstumais, standartais.

Sėdi buvęs banko kasininkas prie kompiuterio ir Betsafe lažybų metodika svarsto, kada čia bus tie 200 atvejų per parą, galbūt balandį pasieksime tik 25 atvejus ir galėsite tyrame ore laisviau sukosėti.

Šitiems išminčiams neužtenka proto pakviesti ekspertus iš  PSO, atlikti  NVSC  auditą ir užbaigti mirčių prirašymus, elektroninės sistemos trūkinėjimus.

Tūlas  Petrauskas irgi tvirtai laikosi įsikibę kėdės, kai nieko daugiau gyvenime nesugebi, negi keliausi  Užimtumo  tarnybon prašyti išmaldos?

Visur verslas veikia be prievaizdų stebėsenos.  Ukrainoje,  Prancūzijoje – slidinėjimo kurortai,  Vitebske gali apsikirpti, nusiskusti, atviru kontaktu išduodami asmens dokumentai, testamentai,  Liuksemburge – mažos krautuvėlės ir kt.

Pas  mus įvyko branduolinė apokalipsė ir visi tūnokime irštvose su nevalytais, nebarstytais keliais,  nefunkcionuojančiomis medicininėmis paslaugomis.

Pamaištausi – būsi areštuotas, užblokuotas, nubaustas, įgąsdintas.

Nes tik streso ir žmonių varymo į bankrotus stiliumi mes visi nugalėsime nematomą priešą ir pasieksime prezidento  stachanovinį 2 milijonų susivakcinavimo kiekį.

Ruslanas  Baranauskas –   LMS narys

Total
1
Dalinasi
Related Posts