Socialiniai tinklai

Sportas

Slidinėjimo įranga: pirkti ar nuomotis

Paskelbta

data

Praktika nuomotis daiktus, kurių prireikia ne kasdien, tampa vis populiaresnė mūsų šalyje. Slidinėjimo įranga – ne išimtis. Fizinėje bei internetinėje „Terrasport“ parduotuvėje klientai gali ne tik nusipirkti geriausiai poreikius atitinkantį slidinėjimo inventorių, bet ir išsinuomoti kalnų ar lygumų slides, snieglentes. Atsakymas į klausimą, ar slidinėjimo inventorių praktiškiau nuomotis, ar pirkti, atrodo elementarus: viskas priklauso nuo to, kaip dažnai šis bus naudojamas. Tačiau, kaip pažymi „Terrasport“ konsultantai, kalbant šia tema, yra ir kitų svarbių niuansų.

Vaikams ir slidinėjimo naujokams inventoriaus nuoma – logiškas sprendimas

Paskaičiavus, kiek kainuoja vaikiško slidinėjimo inventoriaus įsigijimas, gautųsi iš tiesų apvali suma. O, žinant, kaip greitai vaikai auga (ir, aišku, keičiasi mažųjų norai!), tai taptų kone vienkartine investicija (nebent šeimoje auga kelios atžalos ir slidės bei kitas inventorius būtų panaudojamas dar kartą). Dėl šios priežasties vaikiškų slidžių nuoma – logiškas sprendimas. Kaip ir reguliuojamo dydžio vaikiški slidinėjimo batai, kurie, priešingai nei įprasti, bus tinkami net 3-4 sezonams.

Savo pažintį su šia sporto šaka nuomojamos įrangos pradėti rekomenduojama ir visiškai „žaliems“, neturintiems analogiškos patirties. Taip, slidinėjimas – visapusiškai naudinga ir dažną „užkabinanti“ veikla, tačiau, tik patys pabandę, suprasite, ar tai – jūsų „arkliukas“. Nuomos punkte galite išbandyti skirtingų tipų slides: taip lengviau nuspręsite, į kurio varianto įsigijimą investuoti.

Slidinėjimo batai – tik nuosavi

Kokybiški, idealiai tinkantys slidininko batai – viena iš būtinų sąlygų, susijusi su galimybe patirti tikrąjį slidinėjimo komfortą bei sumažinti galimų traumų tikimybę. Slidinėjimo inventoriaus nuomos vietose neabejotinai rasite savo dydžio bei visus standartus atitinkančius batus, tačiau šie, deja, bus mažiau patogūs nei nuosavi, per ilgesnį laiką prie individualios kojų anatomijos prisitaikantys batai.

Slidinėti į užsienį, nuomotis – Lietuvoje?

Reikiamos įrangos nuoma slidinėjimo centruose Lietuvoje kainuoja gerokai daugiau nei kokybiško inventoriaus nuoma, pavyzdžiui, „Terrasport“ parduotuvėje, tad, jei šią pramogą planuojate iš anksto, kodėl nesutaupius? Kalbant apie slidinėjimo keliones į užsienio kurortus, reikia įvertinti tokius niuansus, kaip, pavyzdžiui, galimybė slidinėjimo įrangą gabentis kartu bei to kainą.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi