Slidinėjimo įranga: pirkti ar nuomotis

Praktika nuomotis daiktus, kurių prireikia ne kasdien, tampa vis populiaresnė mūsų šalyje. Slidinėjimo įranga – ne išimtis. Fizinėje bei internetinėje „Terrasport“ parduotuvėje klientai gali ne tik nusipirkti geriausiai poreikius atitinkantį slidinėjimo inventorių, bet ir išsinuomoti kalnų ar lygumų slides, snieglentes. Atsakymas į klausimą, ar slidinėjimo inventorių praktiškiau nuomotis, ar pirkti, atrodo elementarus: viskas priklauso nuo to, kaip dažnai šis bus naudojamas. Tačiau, kaip pažymi „Terrasport“ konsultantai, kalbant šia tema, yra ir kitų svarbių niuansų.

Vaikams ir slidinėjimo naujokams inventoriaus nuoma – logiškas sprendimas

Paskaičiavus, kiek kainuoja vaikiško slidinėjimo inventoriaus įsigijimas, gautųsi iš tiesų apvali suma. O, žinant, kaip greitai vaikai auga (ir, aišku, keičiasi mažųjų norai!), tai taptų kone vienkartine investicija (nebent šeimoje auga kelios atžalos ir slidės bei kitas inventorius būtų panaudojamas dar kartą). Dėl šios priežasties vaikiškų slidžių nuoma – logiškas sprendimas. Kaip ir reguliuojamo dydžio vaikiški slidinėjimo batai, kurie, priešingai nei įprasti, bus tinkami net 3-4 sezonams.

Savo pažintį su šia sporto šaka nuomojamos įrangos pradėti rekomenduojama ir visiškai „žaliems“, neturintiems analogiškos patirties. Taip, slidinėjimas – visapusiškai naudinga ir dažną „užkabinanti“ veikla, tačiau, tik patys pabandę, suprasite, ar tai – jūsų „arkliukas“. Nuomos punkte galite išbandyti skirtingų tipų slides: taip lengviau nuspręsite, į kurio varianto įsigijimą investuoti.

Slidinėjimo batai – tik nuosavi

Kokybiški, idealiai tinkantys slidininko batai – viena iš būtinų sąlygų, susijusi su galimybe patirti tikrąjį slidinėjimo komfortą bei sumažinti galimų traumų tikimybę. Slidinėjimo inventoriaus nuomos vietose neabejotinai rasite savo dydžio bei visus standartus atitinkančius batus, tačiau šie, deja, bus mažiau patogūs nei nuosavi, per ilgesnį laiką prie individualios kojų anatomijos prisitaikantys batai.

Slidinėti į užsienį, nuomotis – Lietuvoje?

Reikiamos įrangos nuoma slidinėjimo centruose Lietuvoje kainuoja gerokai daugiau nei kokybiško inventoriaus nuoma, pavyzdžiui, „Terrasport“ parduotuvėje, tad, jei šią pramogą planuojate iš anksto, kodėl nesutaupius? Kalbant apie slidinėjimo keliones į užsienio kurortus, reikia įvertinti tokius niuansus, kaip, pavyzdžiui, galimybė slidinėjimo įrangą gabentis kartu bei to kainą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts