Šimtas širdelių Lietuvai

Vasario 10 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje virė kūrybinis darbas. Bibliotekoje vyko popietė „Šimtas širdelių Lietuvai“.

Čia susirinkę mažieji skaitytojai karpė iš spalvoto popieriaus širdeles, kuriomis vėliau apklijavo Lietuvos žemėlapio formos popieriaus lapą. Didesnieji vaikučiai širdeles karpė, o patys mažiausieji jas padavinėjo Svajūnei Jankauskaitei, kuri atliko patį atsakingiausią darbą – širdeles klijavo. Visi vaikai buvo užimti, bibliotekoje buvo linksma ir triukšminga. Pabaigę darbą vaikai išsirikiavo bendrai nuotraukai prie spalvingo Lietuvos žemėlapio.

Susirinkusiems į popietę vaikams bibliotekininkė Ramutė Smailienė trumpai papasakojo apie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kalbėjo apie tėvynę, gimtinę, apie tai, kad šie žodžiai pirmiausia ir prasideda nuo gimtųjų namų. Bibliotekininkė vaikams paskaitė iš knygelės „Mano vaikystės dienos“ J. Nekrošiaus eilėraštį  „Keturi žodžiai“ ir J. Jonynaitės-Kairienės „O trispalve!”

Eilėraščius apie namus skaitė ir didesnieji vaikai, o patys mažiausieji dainavo daineles apie tėvynę, kurių buvo išmokę darželyje. Popietės pabaigoje visų vaikų laukė saldžios vaišės.

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Apžvalgos

Karantininės Velykos suteikė daug laisvo laiko. Pasižiūrėjęs lietuviškai – ukrainietišką melodramą „Černobylis. Juodoji gėlelė“, atsiverčiau 1966 m. „Komunizmo…