Socialiniai tinklai

Renginiai

Šiaulių arenoje Balandžio 13d. 19:30 val.PAULIUS STALIONIS

Avatar

Paskelbta

data

“RAUDONI MUZIKINIAI VAKARAI” PRISTATO: PAULIUS STALIONIS SU NAUJA PROGRAMA “AŠ TAVIMI TIKIU” – MAŽOJOJE KONCERTŲ SALĖJE (4 AUKŠTAS) BALANDŽIO 13 DIENĄ 19:30 VAL.!

 

Paulius Stalionis. Koncertas ”Aš tavimi tikiu”

Apie dainininką, dainų autorių ir atlikėją Paulių Stalionį lietuviškos muzikos klausytojai sužinojo maždaug prieš 9 metus. Ne tik sužinojo, bet ir pamilo jau  šlageriais tapusias jo dainas “Man nereik į Airiją”, “Vakarai ilgi”, “Aš atnešiu Tau saulę”, “Kiemo karalienė” ir kt. Pastarieji metai kūrėjui buvo itin sėkmingi – Paulius išleido jau penktąjį savo muzikinį albumą “Aš tavimi tikiu”, atsiėmė net du apdovanojimus už auksiniais tapusius, anksčiau išleistus, du albumus ir netgi parašė nuostabiomis iliustracijomis apipavidalintą pasakų knygą vaikams “Pasakos, kurių niekas nepapasakos”!

Dainininkas džiaugiasi, kad Lietuvoje atrado savo subrendusių ir išsilavinusių klausytojų ratą, kuris sparčiai didėja. Paulių Stalionį galima drąsiai pavadinti išskirtiniu atlikėju, kadangi jis dainuoja tik savos kūrybos dainas, kasmet papildydamas repertuarą naujais kūriniais. Jo koncertų metu  viskas tikra, nes jokie spec. efektai negali sudrebinti žmogaus sielos gelmių. O paprastas žodis – gali. Paulius dainuoja apie tai, kas rūpi ne tik jam, bet ir kiekvienam iš mūsų. Tie, kas lankėsi šio atlikėjo pasirodymuose, įsitikino, kad jo kūryba nesusideda tik iš penkių žodžių.

Koncerto metu, Paulius Stalionis su savo gerbėjais pasidalins ir visų pamėgtais, ir visiškai naujais kūriniais, bendraus su publika ne tik dainomis, o taip pat pristatys naują, dar dažais kvepiančią, pasakų knygą, kuri tikrai maloniai nustebins daugelį.
Pauliaus Stalionio albumo “Aš tavimi tikiu” pristatymo koncertas vyks Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje, balandžio 13 d., 19.30  val., o bilietas į šį koncertą – tikrai puiki dovana Jūsų draugams ir artimiesiems!

Bilieto kaina – 12 €, pirmiems 50-šimčiai pirkėjų bilieto kaina tik 10 €.

Pagrindinė renginio informacija

Pirmiems 50-šimčiai pirkėjų: bilieto kaina tik 10 €
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Asmenys su neįgaliųjų vežimėliais: turi pranešti info@ticketmarket.lt dėl specialių vietų rezervavimo
Renginio trukmė: apie 1.5 – 2 val.

Organizatorius:VšĮ “Meno ir ugdymo studija”

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Renginiai

ŽEMĖS AR MOTERS?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre geras emocijas dovanos Nacionalinio Kauno dramos teatro komedija „Žemės ar moters“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Režisierius – Tomas Erbrėderis, dailininkė – Audronė Paškonytė, koncertmeisterė – Jolanta Balnytė.

Vaidina:

Gaidys – Gintautas Bejeris

Petrutė – Aušra Keliuotytė/Martyna Gedvilaitė

Gražys – Tomas Erbrėderis

Gražienė – Daiva Rudokaitė

Karusė – Asta Mačiulytė

Rudys – Saulius Čiučelis

 

Trukmė – 1 val.

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus platina Radviliškio miesto kultūros centras (Maironio g. 10) ir Tiketa.

Skaityti daugiau

Renginiai

Grupės “Balius” jubiliejinis koncertas

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi