Socialiniai tinklai

Aktualijos

Septyniolikmetės žūtis sukrėtė Sidabravo bendruomenę

Avatar

Paskelbta

data

Pirmadienį, rugsėjo 28 d.. 12.03 val. Radviliškio rajone, kelyje  Viešvilės kaimas – Šeduva – Vadaktai – Krekenava, 24 metų  jaunuolis, vairuodamas automobilį AUDI A6, nepasirinko saugaus greičio, dėl to posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Eismo įvykyje žuvo iš automobilio iškritusi 17 metų keleivė Kamilė Daugėlaitė, kurią, kaip įtariama, prispaudė automobilis. Kita vienmetė keleivė dėl patirtų traumų gydoma Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikose.

Vaikiną, kuris galėjo vairuoti automobilį, kaip tvirtina iš karto įvykio vietoje buvę žmonės, policija išsivežė patikrinti blaivumą. Po patikrinimo nustatyta, kad vairuotojas buvo blaivus.

Pirmas tragiškas atvejis gimnazijoje

Pasak  Sidabravo gimnazijos direktoriaus  Zenono  Gedvilo, tai toks pirmas tragiškas atvejis Sidabravo gimnazijoje. „Kamilė iš pradžių mokėsi Sidabravo gimnazijoje, o perėjusi į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją mokslus tęsė ten. Mergina  vėliau sugrįžo į Sidabravo gimnaziją, o  prieš pusantros savaitės ruošėsi atsisveikinti su mokykla, apie tai su ja kalbėjomės. Norėjo eiti į Užimtumo tarnybą darbintis, tačiau atkalbėjome – sakėme pasilik, pasibaigs karantinas, pasikalbėsime. Tačiau vėl prasidėjo nuotolinis mokymas ir nebesusitikome su ja. Gera mergaitė buvo – tyli, rami, pradinėse klasėse mokėsi pakankamai gerai“,- sakė Sidabravo gimnazijos direktorius.

Galima avarijos priežastis – vairuotojo nepatyrimas

„Net negalėčiau pagalvoti, kad Kamilės žūties priežastis – diržo neužsisegimas. Gal dar prisidėjo ir vairuotojo nepatyrimas, aš pats kasdien pravažiuoju tą posūkį – ten būna daug avarijų, ypač žiemą, tačiau nebūna tokių skaudžių“,- sakė Z. Gedvilas.

Šis skaudus įvykis sukrėtė visą Sidabravo miestelio bendruomenę. Radviliškio rajone yra buvę jaunų žmonių žūčių, tačiau dažniausiai šie tragiški įvykiai  siejami su Paskutinio skambučio švente, kai keliuose siautėja nepatyrę  vairuotojai.

Paulius  RopėKomentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019