Sėkminga gyvūnų sterilizacijos akcija

2021 m. spalio 30–31 dienomis Radviliškyje, buvusios komunalinės įmonės patalpose, esančiose Maironio g. 65, buvo sterilizuojami ir kastruojami naminiai ir bešeimininkiai gyvūnai.

Akcijoje dalyvavo trys veterinarai ir trys veterinarų padėjėjai-asistentai. Dar trys padėjėjai, savanoriai, registravo, priiminėjo ir atidavinėjo gyvūnus.

Aktyviai prie akcijos prisijungė ir savanoriai iš Radviliškio miesto, kurie stengėsi pagauti ir atvežti sterilizavimui kuo daugiau bešeimininkių kačių. Per dvi akcijos dienas buvo atlikta 100 sterilizacijos ar kastracijos procedūrų – 76 katinams ir katėms, 24 šunims ir kalėms. Šios procedūros gyvūnams buvo atliekamos nemokamai, taip prisidedant prie gyvūnų populiacijos mažinimo programos.

Projektą organizavo gyvūnų globos organizacija VšĮ „Mažas draugas“. Projektą finansavo: gyvūnų globos organizacija VšĮ „Geri namai“; gyvūnų globos organizacija Pet Rescue Finland (Suomija); gyvūnų globos organizacija Baltic Animal Care (Švedija). Patalpas akcijai organizuoti padėjo surasti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnija.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos įgyvendinimo.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Total
12
Dalinasi
Related Posts