Šeimyninio muzikavimo koncertas užbaigė mokyklos 55 metų Jubiliejinių renginių ciklą

2019 m. gruodžio 5 d. Radviliškio muzikos mokyklos direktorės Aurelijos Stončiuvienės sveikinimas ir Kalėdinės eglutė įžiebimas smagiai nuteikė visus, susirinkusius į mokyklos salę.    

Pasidžiaugti tuo, ką turime brangiausia, savo didele muzikine šeima, sugužėjo mokytojai, mokiniai, jų broliukai ir sesutės, tėveliai ir seneliai. Buvę mokyklos auklėtiniai, televizijos prodiuserė Marija Silickaja-Šmatavičienė ir aktorius Rokas Petrauskas ėmėsi koncerto vedančiųjų vaidmens.

 Smagu, kad mokyklos bendruomenė, jos muzikinė šeima, visada gali pasikliauti jau pasklidusių po platųjį pasaulį  narių pagalba. Muzikuoti drauge su savo šeimos nariais yra didelis malonumas, tačiau ir nemenkas iššūkis! Padrąsinančių žodžių reikėjo ne tik mažiesiems atlikėjams, bet ir juos palaikantiems artimiesiems. Ne visi tą vakarą išdrįso užlipti į sceną…Bet šilta koncerto atmosfera, jaukūs ir šmaikštūs vedančiųjų žodžiai, visus nuteikė šventiškai ir linksmai.

Skambėjo kanklių, fortepijono, smuiko, saksofonų, gitarų garsai ir vokalistų balsai. Atlikėjai būrėsi į duetus, trio, ansamblius. Visus nudžiugino mokyklos absolventų ansamblis, kurio nariai nepaleidžia instrumentų iš savo rankų ir po penkerių mokyklos baigimo metų. Tėveliai ir mamytės, aktyviai muzikavo su savo vaikais, o gausi auditorija negailėjo šypsenų ir nuoširdžių aplodismentų.

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts