Šeduvos lopšelyje – darželyje teka upė

Pasirodo, daug metų Šeduvos lopšelio – darželio rūsyje tekėjo ir teka šaltinėlis. Gal ir būtų smagu, jeigu iš jo būtų galima gerti švarų vandenį, bet vis tik tekantis vanduo po pastatu kelia daug klausimu. Šio darželio direktorės pasiteiravome, kas vis tik darosi jų rūsyje.

Netrukdė

Darželio vadovė Daiva Staškūnienė atsakė, kad rūsyje pas juos – tikrų tikriausias ir jau įprastu tapęs šaltinėlis. Pasak direktorės, šaltinėlis daugelį metų netrukdė, nebent tik tiek, kad nebuvo įmanoma naudotis rūsiu. Ji informavo, kad šiuo metu įstaigoje vyksta remonto darbai, kurie šią problemą išspręs.

Vieningas atsakymas

Ką apie tai galvoja savivaldybė? Pasirodo, ši problema žinoma seniai. Du savivaldybės valdininkai atsakė vieningai, kaip susitarę. Tai – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Robertas Eigminas bei Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas. Jų atsakymas skamba taip: „Jūsų įvardinta problema Radviliškio rajono savivaldybės administracijai yra žinoma. Pastato rūsyje prateka šaltinis. Šiuo metu yra vykdomi pastato atnaujinimo (modernizavimo) darbai (pastato energetinių savybių gerinimui) ir jų metu specialistų pagalba bus sprendžiama, kokiomis priemonėmis galima suvaldyti šaltinio vandenį ir jį nukreipti į greta tekantį upelį. Taip pat numatyta sutvarkyti pastato rūsį, jį pritaikant darželio reikmėms.“

Vyko įsitikinti

Darželyje vyksta modernizavimo darbai, tačiau į jų kainą neįskaičiuotos lėšos, vaizdžiai tariant, rūsio gelbėjimui nuo upelio. Kadangi dėl šios problemos kreipėsi Šeduvos lopšelio – darželio direktorė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto nariai vyko pažiūrėti į greičiausiai retą reiškinį – upelį pastato rūsyje. Klausimas dėl darbų darželio rūsyje finansavimo bus sprendžiamas Taryboje.

Pritars finansavimui

Tarybos narys Gediminas Lipnevičius savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino emocija iš apsilankymo: „Šeduvos darželyje teka upė?… Gavęs šią žinią, tikrai nepatikėjau. Sulaukę Šeduvos darželio direktorės Daivos Staškūnienės prašymo padėti, kartu su kolegomis Tarybos nariais iš Investicijų ir kaimo reikalų komiteto vykome pažiūrėti, ar tikrai situacija tokia, kaip teko girdėti. Nuvykus informacija pasitvirtino – Šeduvos lopšelio – darželio rūsyje teka upeliukas. Nežinau, ar jis gerai nuotraukose matysis. Mano gyvenime tai pirmas atvejis, kai matau pastato rūsyje tekantį upelį. Manau, šiai problemai spręsti savivaldybės Taryboje tikrai skirsime lėšų ir aš tam pritarsiu. Dėkoju darželio direktorei už išsamų supažindinimą su problemomis, su kuriomis susiduria darželis renovacijos metu. Šeduviams bus padėta.“

Kaip nubalsuos Taryba ir ar savivaldybės administracija pagelbės šaltinėlio suvaldymo darbuose bei rūsys taps ta vieta, kurioje bus galima pasidėti daiktus, parodys laikas.

Rita Grigalienė

Total
10
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts