Socialiniai tinklai

Sportas

Šeduvoje orientacinės varžybos

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų rugsėjo 25  d popietę Šeduvos gimnazijos specialiame ugdymo  skyriuje vyko orientacinio sporto varžybų renginys.  Organizatorė mokytoja,  auklėtoja Kristina Butkuvienė ir dalyviai auklėtojos Virginija Bliumienė, Aušra  Drukteinienė, Goda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė, ir mokiniai iš Riešutėlių, Spindulėlių, Aitvarų, Braškių grupių renginį  pradėjo linksmai nusiteikia ,  nes gavo orientacinius žemėlapius .

 

Mokinius viliojo įdomios komandinės rungtys, kur reikėjo lenktyniauti,  kuri grupė greičiau ir daugiau suras savo grupių simbolius aitvarus, riešutus, spindulėlius , braškes , išdėliotus žirgyne, žirgų levadoje, gimnazijos kieme, stadione ir svajonių parke. Aktyviausi komandinių varžybų dalyviai buvo spindulėlių  grupės mokiniai, o greičiausiai lenktyniavo Aitvarų ir Riešutėlių grupių mokiniai. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais   ir nestokojo geros nuotaikos ,nes renginys jiems patiko, taip jie mokėsi orientacinio sporto , gerino savo sporto įgūdžius, leido fiziškai laisvalaikį, tobulino pažinimo, socialines, mokėjimo mokytis, asmenines kompetencijas, judėjo ir suteikė sau gerų emocijų buvo fiziškai aktyvūs, skatino bendravimą tarp bendraamžių ir kitų bendruomenės narių.  Pagarbiai , Kristina Butkuvienė.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Radviliškio sunkiaatlečių pasiekimai

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019