Socialiniai tinklai

Namams

Saldžiame obuoly…

Paskelbta

data

Saldžiame

obuoly

mano nerimas

auga,

kad pakilt

negali,

kad šakos

nuo vėjų

nesaugo,

kai jauti,

kad greit

baigsis

nektaras

į širdį…

O tu ar

suspėsi pagauti

krintančią

viltį?

Žemė sugėrė

kas liko

nuo puotaujančių

širšių…

Lidija Kubilienė

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Namams

Interjero dizainas ir profesionalo reikiamybė. Ar mažoms patalpoms įrengti reikia specialisto?

Paskelbta

data

Skelbia

Šiais laikais dauguma žmonių, pradėję statytis naujus namus, socialiniuose tinkluose tikrins begalinį interjero dizainą, kad surastų jiems priimtiniausią stilių. Deja, žmonės dažnai nesuvokia, kad tai, kas jiems patinka, gali netikti jų aplinkai. Būtent todėl deleguojant darbus interjero dizaineriui galima sutaupyti laiko, jaustis patogiai ir gauti profesionalų patarimą viso namo įrengimo procese, interjero dizainas.

Kokia interjero kaina?

Interjero projektavimo kaina priklauso nuo reikalingų darbų kiekio: nuo objekto sudėtingumo iki architektūrinėje erdvėje praleisto laiko. Kiekviena prekė yra nepriklausoma, todėl kiekvienu atveju kaina derinama.

Kodėl turėčiau kreiptis į interjero dizaino ekspertą?

Interjero dizaineriai yra kelių profesijų atstovai. Pasirinkę profesionalų interjero dizainerį, galite gauti neribotą informaciją apie kiekvieną namo įrengimo aspektą: nuo namo statybos ir inžinerinių brėžinių iki užuolaidų juostos pasirinkimo. Interjero dizaineriai gali ne tik teikti pasiūlymus ir pristatymus, bet ir ginčytis, kodėl verta rinktis vieną ar kitą medžiagą, aptarti jų ypatybes ir skirtumus. Interjero dizaineris gali pasiūlyti  ir rasti tinkamiausią sprendimą, kuris lengvai atspindėtų kliento gyvenimo būdą. Interjero ekspertai žino atsakymus į jūsų klausimus, susijusius su įrengimu jūsų namuose ar darbo erdvėje. Interjero dizaineris yra kūrėjas, projektuotojas ir patarėjas. Pavyzdžiui, Jūs norite atsinaujinti ar įsirengti vonios kambarį – interjero dizaineris įvertins vonios kambario planavimo galimybes, parinks geriausius santechnikos prietaisus ir suplanuos kokioje vietoje jie atrodys geriausiai ir patogiausiai. Be to, interjero dizaineris parinks plyteles ir sumąstys kaip vonios kambaryje jas išklijuoti geriausiai. Jums tereikia išsakyti savo norus ir pageidavimus, o specialistas atliks savo darbą kaip įmanoma geriausiai ir pateiks brėžinius bei vizualizacijas Jums aiškiu formatu.

Net ir ruošiant nedidelę patalpą verta kreiptis į interjero dizainerį?

Įrengimas mažose patalpose paprastai yra daug sudėtingesnis nei didelėse patalpose. Kiekvienam kambario centimetrui reikia ypatingo dėmesio, siekiant išspręsti gyvenimo kokybės gerinimo problemą. Interjero dizainerė erdvę suplanuos kiek įmanoma pagal skirtingus poreikius, derins iš pažiūros nesuderinamas interjero detales. Jei pasikviesiu Jus konsultacijai, ką už tai gausiu? Konsultacijos metu aptariami svarbiausi užsakovui rūpimi klausimai: nuo išplanavimo iki spalvinių parinkimų. Užsakovo pageidavimu konsultacija taip pat yra galima prekybos centruose renkant spalvinius derinius ir apdailos medžiagas. Ar galima padekoruoti vieną sieną? Taip, galima. Tam reikalingas išsamus ir atviras pokalbis bei interjero specialisto konsultacija ir patarimai, kurie padės rasti geriausius sprendimus turimai sienai.

Kaip pasirinkti interjero stilių?

Dažniausiai pasirinkus kelis interjero stilius reikia juos traktuoti kaip atskiras interjero stiliaus detales, o ne visumą. Apsvarstykite naudojamas interjero spalvas, sienų ir grindų dangą bei detales, kurios užpildys erdvės interjerą. Pagalvokite, ar tai jums gražu, ar galite tai pamatyti kiekvieną dieną. Margas raštas gal ir gražus, bet kasdien į jį žiūrėti bus nemalonu.

Interjero dizainerio paieška gali sutrumpinti paieškos laiką. Mat profesionalai užduos tikslingus klausimus, siekdami kuo greičiau suprasti kliento lūkesčius ir pritaikyti jam tinkamiausią namų stilių.

Skaityti daugiau

Namams

Kaip išsirinkti sieninį šviestuvą?

Paskelbta

data

Skelbia

Apšvietimas namuose ne tik sukuria namų dizainą, bet ir turi savo funkciją. Nenuostabu, kad rinka siūlo šviestuvus, skirtus konkrečioms patalpoms. Sieninis šviestuvas virtuvėje turi būti vidutinio ryškumo, miegamojo sieninis šviestuvas pritemdytas, o studijoje – šviesus skaitymui, darbui kompiuteriu ir regėjimo sutrikimams mažinti.

Sieniniai šviestuvai dažniausiai skirstomi į tris lygius: sėdimo aukščio (matuojamas žmonių), taip pat yra grindų aukštis ir lubų aukštis

Norėdami gauti daugiau informacijos apie sieninius šviestuvus, apsilankykite https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/ileidziami. Norėdami šiek tiek supaprastinti paiešką, pateikiame keletą gairių, kurios padės išsirinkti tinkamiausias lempas. Tačiau net ir tiksliai žinant, ko jums reikia, rekomenduojame renkantis jums tinkamiausią prekę pasitarti su pardavėju, kuris gali suteikti daug naudingos informacijos. Sieniniai šviestuvai sukuria elegancijos bei rafinuotumo įspūdį, jaukumo jausmą. Ilgoje koridoriaus erdvėje šviestuvai turėtų būti montuojami 2,5 metrai atstumu. Aukštis dažniausiai siekia 1,5 metrą. Šie ant sienos kabinami šviestuvai dažniausiai pasirenkami miegamuosiuose arba poilsio kambariuose greta lovos. Taip pat vonios kambaryje, kadangi atsispindintys veidrodžiai sukuria erdvės įspūdį (puikiai tinka nedideliuose kambariuose),  apsilankykite internetu.

Sieninių šviestuvų dydis gali skirtis, priklausomai nuo patalpos, kurioje jie kabo – reikia rasti tinkamą variantą

Natūralu, kad didelės lempos dažniausiai kabinamos didelėse patalpose, nes jų skleidžiama šviesa paskirstoma. Mažoje patalpoje labai didelis liustra atrodo neskoningai ir tuo pačiu iškraipys apšvietimą. Šviestuvai labai prisidėjo prie namų dizaino. Dažniausiai dekoruodami kambarį nuspręskite, ar stengiatės išlaikyti klasikinį stilių, ar modernesnį. Taip pat rasite labai elegantiškų, klasikinio stiliaus šviestuvų, kurie dėl savo dydžio labiausiai tiks dideliems kambariams. Taip pat šiuolaikiniam namų interjerui tinkamos apšvietimo įrangos asortimentas yra labai platus ir labai ryškus. Sieniniai šviestuvai dažniausiai būna pagaminti iš stiklo, kadangi ši medžiaga sukuria elegantiškiausią ir geriausiai šviesą perduodantį gaubtą. Visgi, tai nėra taisyklė, kadangi galima įsigyti popierinius, kartoninius, medžiaginius šviestuvus, kurie taip pat atrodo išskirtinai. Tiesa, galbūt juos kiek sunku „integruoti“ į bendrą namų stilių. Kad ir ką pirktumėte – kaina dažniausiai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris apgalvojamas ilgiausiai laiko. Čia yra vienas paprastas patarimas: „Skūpas moka du kartus“. Tai reiškia, kad rekomenduojame kartą skirti kiek didesnę investiciją šviestuvams ir ilgesnį laiką džiaugtis jų naudą nei kas metus keisti, kadangi jų spalva blunka, jie labai greitai dūžta arba paprasčiausiai atrodo neskoningai.

Jei jau turite šviestuvą rankoje, pats laikas pagalvoti apie lemputes – rekomenduojame įsigyti ekologinius produktus, kurie yra ekonomiški

Tai pigesnis būdas mėgautis tinkamu šviesos intensyvumu. Išties jų kainos bus kiek brangesnės, tačiau sąskaita už elektrą tikrai sumažės. Skirtingi sieniniai šviestuvai taip pat gali būti skirstomi pagal pagrindines jų paskirtis. Taip, akivaizdu, kad jų užduotis yra apšviesti vietą, tačiau galima išskirti kai kuriuos detalesnius panaudojimo būdus. Pavyzdžiui, kai kurie šviestuvai geriausiai tinka skaitymui, todėl šviesa nėra labai stipri, jie pakabinami aukštoje vietoje. Tuo pačiu metu kitiems žmonėms reikia, kad visas kambarys būtų šviesus (pavyzdžiui, restorane). Šiuo atveju taip pat reikalingos tinkamos lempos. Galiausiai miegamasis dažniausiai nereikalauja stiprios šviesos, todėl rinkitės tamsesnį atspalvį.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi