Replika Pasivaikščiojimas po pavasarėjantį Radviliškį

Visi žinome posakį „Balandis – švaros mėnuo“, tačiau  Radviliškio mieste jis galimai neegzistuoja. Pažvelgus į  šiukšlių krūvas prie naujųjų pusiau požeminių konteinerių, susidaro įspūdis, jog vežėjai   kokią savaitę pamiršo išvežti šiukšles. Tiesa, yra dar viena versija, jau kurį laiką eskaluojama radviliškiečių: savivaldybės valdininkai neapskaičiavo ir prie daugiabučių namų pastatė per mažai  pusiau požeminių konteinerių – visų daugiabučių namų gyventojų  išnešamos šiukšlės į juos netelpa.

O štai Stiklo gatvėje gyventojai atsikratė senais baldais ir  dabar laukia, kol juos vežėjai  išgabens į stambiagabaričių atliekų aikštelę. Tiesa, tokių atliekų vežėjai jau apsuko ratą aplink Radviliškį  balandžio  4 dieną – gal visų ir nesutalpino, tad teks palaukti iki kito vežimo.

Šiukšlių krūvos prie naujųjų pusiau požeminių konteinerių jau tampa kaip ir Radviliškio miesto  veidu, o seniūnija, kaip paprastai, skėsčioja rankomis – už šiukšlių vežimą atsakingi vežėjai ir šiukšlės vežamos pagal grafiką.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts