Socialiniai tinklai

Kriminalai

Reidas

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 4-5 d. naktį Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Radviliškio skyrius ir Šiaulių ap. VPK. Radviliškio r. Policijos komisariatas atliko reidą. Tai prevencinė priemonė, kurios metu aplankyti asmenys, turi nustatytu laiku būti namuose, nevartoti alkoholio ar vykdyti kitus teismo paskirtus įsipareigojimus. Tai daugiausia asmenys, bausti už smurtą artimoje aplinkoje. 

Reido metu siekta pabendrauti ir su nubaustų asmenų artimaisiais, ypač domėtasi vaikų saugumu. Reido metu Radviliškio mieste ir apylinkėse aplankyti 32 asmenys, nustatyti trys pažeidėjai.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi