Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje vaikai vėl bus mokomi plaukti ant kilimo…

Avatar

Paskelbta

data

Prasidėjus naujai Covid-19 viruso bangai, Radviliškio plaukimo baseinas išplatino informaciją, kad nuo rugsėjo 21 d. iki spalio 2 d. 1-11 grupių plaukimo užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu.

Būreliai – nuotoliniu būdu

Nuotoliniu būdu gali vykti piešimo, muzikos būrelių užsiėmimai, tačiau kaip nuotoliniu būdu galėtų vykti plaukimo, karate būrelių užsiėmimai – reikia labai lakios fantazijos.

Pasak Radviliškio plaukimo baseino direktoriaus Jolito Onaičio, neformaliojo ugdymo užsiėmimus buvo leista organizuoti ir treneriai su vaikais tikrai dvi savaites dirbs nuotoliniu būdu. „Yra teorija, praktinės užduotėlės, kurios bus taikomos nuotolinių užsiėmimų metu, bus bent kažkokia nauda. Visi tėveliai pasirašė sutikimus dėl nuotolinio mokymo, prieštaraujančių nebuvo“,- sakė baseino direktorius.

Mokytis „plaukti  ant kilimo“ patirties jau turi

J. Onaitis  savaitraščio redakcijai sakė, kad  nuotolinio mokymo patirties turi jau nuo pavasario. Tik įdomu, kokia ta patirtis?
Priminsime, jog  kovo mėnesį, prasidėjus karantinui dėl Covid – 19, baseine buvo bandoma organizuoti nuotolines plaukimo treniruotes, tačiau įsikišus Tarybos nariui Gediminui Lipnevičiui situacija pasikeitė – ne tik plaukimo treniruotės, tačiau ir visi NVŠ užsiėmimai rajone buvo atidėti vėlesniam laikotarpiui, po karantino.

Radviliškio plaukimo baseino direktorius J. Onaitis taip pat pranešė, kad plaukimo treniruotės atidedamos vėlesniam laikui. Taigi pavasarį nuotolinis mokymas plaukti pasibaigė net neprasidėjęs.

Šiuo metu Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija rekomendavo, jei to padaryti neįmanoma, neformaliojo ugdymo nevykdyti. Tačiau Radviliškio baseino vadovai ėmėsi išradingumo – mokys vaikus plaukti namuose … ant kilimo. 

Jonas Petrikas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Vitas Tomkus: rinkimus laimėjo vagys, o pralaimėjo Lietuva! Su autoriaus trigrašiu

Avatar

Paskelbta

data

Šių rinkimų rezultatas yra pats blogiausias politinių jėgų pasjansas, kokį tik beįmanoma įsivaizduoti.

Ne dėl to, kad nepralaimėjo konservatoriai su liberalais. Ir ne dėl to, kad nelaimėjo „valstiečiai“ su Guoga. Dėl to, kad Seime bus balsų pusiausvyra ir nebus tvirtos daugumos.

Mano prognozės artimiausiems ketveriems metams būtų tokios: rimto darbo Seime nebus, užtat bus daug parsidavėlių ir „perbėgėlių“ iš vienos frakcijos į kitą; labai daug kompromisų su sąžine ir principais, (pavyzdžiui, dėl vienalyčių santykių su marihuana); dar daugiau užkulisinių susitarimų dėl „otkatų”, skirstant ES du milijardus Lietuvai; o blogiausia, kad pasibaigus kadencijai, kai Lietuva bus galutinai prasiskolinusi, vėl nebus nė vieno konkretaus kaltininko, nes opozicija badys pirštais į valdančiuosius, o konservatoriai į „valstiečius“.

Ką daryti?

Tarkim, „valstiečiams” atsisakyti mandatų. Kartu susimažintų Seimo tranų skaičius. Lai konservatoriai lieka absoliučia dauguma ir akistatoje su savo aferomis ir visa Lietuva. Lai toliau dirba su „ofšorais“, masonų bankais, amerikiečiais, baltarusiais, rusais, Sorošu ir Putinu, ir… kas kartą, po eilinės aferos, lai baikščiai dairosi per Seimo langus, ar dar ramiai ganosi veršių banda? Ar jau, neduok Dieve, renkasi valstiečiai su šakėmis, nes pagaliau suveikė Tautos savisaugos instinktai…

Jei kas mane dabar apkaltins utopija, priminsiu, kad beveik prieš trisdešimt metų buvau tarp tų, kurie nė kiek nedvejodami atsisakė TSRS deputatų mandatų, nes, būdami mažuma aukščiausioje Tarybų Sąjungos valdžioje, mes nieko nebegalėjome supuvusiai sistemai padaryti.

P.S. Tiesa, anuomet mes visi dar buvome jauni, naivūs utopistai, šventai tikėjome, kad Lietuva per amžius bus Laisva ir Nepriklausoma, o visi Lietuvos gyventojai gyvens santarvėje ir petys petin darbuosis vardan Tos… (O ne visai kitos, mums labai labai svetimos!)

Autoriaus trigrašis:

Eureka! Tik dabar prisiminiau, kad turime prisivežę pilną nieko neveikiančių baltarusių, gal derėtų paprašyti Svetkos, kad mums paskolintų jų truputį demonstracijoms. Juk Lietuvoje rinkimai vyko tip top kaip Baltarusijoje!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio–Tytuvėnų apygardai LR Seime 2020–2024 kadencijoje atstovaus konservatorius

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų (II ture) Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje dėl mandato į LR Seimą kovojo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų iškeltas kandidatas Antanas Čepononis ir jau vieną kadenciją LR Seime  išbuvęs „valstiečių“ kandidatas Aurimas Gaidžiūnas.

Įtemptoje bei permainingoje kovoje trapią pergalę laimėjo A. Čepononis. Rezultatas 6445 prieš 5952.

Kadangi  Radviliškio rajono meras A. Čepononis net neištesėjęs savo pažadų  bei palikęs daug neužbaigtų darbų, pasipustė padus į Seimą, rajono gyventojų laukia  nauji  mero rinkimai.

Vyriausioji rinkimų komisija artimiausiu metu spręs, kada jie įvyks, bet labiausiai tikėtina, kad jie vyks 2021 m. kovo pabaigoje – balandžio pradžioje. Rinkimai turi įvykti ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo mero pasitraukimo iš savo posto.

Šis A. Čepononio mero pareigų atsisakymas ir nauji rinkimai mokesčių mokėtojams kainuos apie 400 tūkst. eurų.

Į  mero rinkimus  jau prognozuojami ir nauji kandidatai – savivaldybės užkulisiuose kalbama, jog šias pareigybes galimai bandys užimti: konservatorė J. Margaitienė, nepartinis G. Lipnevičius, socialdemokratas K. Račkauskis ir rinkimus į Seimą  A. Čepononiui „prapylęs“  „valstietis“ A. Gaidžiūnas.

Tikėtina, kad bus ir daugiau kandidatų, o kas jie – parodys laikas.


„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019