Socialiniai tinklai

Kriminalai

Radviliškyje sumuštas ir apiplėštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 21 d. 20.30 val. Radviliškyje, Paplentės 1-oje g., vyras (gim. 1979 m.) sumušė kitą vyrą (gim. 1954 m.) ir pagrobė rankinę, kurioje buvo apie 500 eurų, butelis nealkoholinio gėrimo, sąsiuvinis ir asmens tapatybės kortelė. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė.Gegužės 22 d. neblaivus (1,19 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę. Sulaikytasis savanoriškai pateikė pagrobtus 445 eurus.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje darbavosi ilgapirščiai

Avatar

Paskelbta

data

Įvairiais įvykiais pagarsėjusioje Stiklo gatvėje, Radviliškyje- naujas nusikaltimas. Nors nusikaltimai šioje gatvėje jau nebestebina, tačiau jų ir nemažėja. Ramią Lapkričio 10 d. pavakarę gautas pranešimas, jog Radviliškyje, Stiklo g., iš bendro naudojimo laiptinės pavogtos dvi UAB-ei „M. s.“ priklausančios vaizdo stebėjimo kameros. Ilgapirščiai pridarė žalos už -197,86 Eur.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone per išgertuves vyras užpuolė moterį

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 12 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Pakiršinio k., išgertuvių metu neblaivus (2,44 prom.) vyras, gimęs 1977 m., parvertė ant žemės neblaivią (2,22 prom.) pažįstamą moterį, gimusią 1959 m., ir spyrė jai į galvą. Nukentėjusioji rimtų sužalojimų nepatyrė, tad vykti į gydymo įstaigą atsisakė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019