Radviliškyje juoksis dzūkai ir aukštaičiai

Vasario 24 d., sekmadienį, 17 val. Radviliškio miesto  kultūros  centre  vyks  humoro  šventė  „JUOKIS  – 2019“. Į sceną išeis  trys humoro kolektyvai  iš Dzūkijos ir Aukštaitijos.

Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą , tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalinamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ – vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis  iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių .Bus ir šiandieninių  aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti  šį puikų kolektyvą! 

     Aukštaitijai  atstovaus dvi humoro grupės iš Radviliškio rajono.. Garsioji  SPRANDŽINA  iš  Šeduvos  (vad. Izolina Stanulienė)  scenoje ieškos “Romantikos“ – juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo.  Šeduviškiai  visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.  TRYS MYLIMOS iš Pilviškių (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys “Viliojimo meno“- ironiškai žvelgs į vyrų nepastovumą, į moterų pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. Programoje gausu muzikos,  žinomų dainų parodijų.

    Koncertą  paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus , kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę.  Juokimės kartu!

Total
1
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts