Socialiniai tinklai

Sportas

Radviliškyje – draugiškos motobolo rungtynės

Paskelbta

data

Liepos 3 dieną prie Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadiono radviliškiečius ir miesto svečius sukvietė neįprastas reginys – draugiškos, parodomosios motobolo varžybos. Improvizuotoje motobolo aikštelėje susirungė Radviliškio technikos klubo „Žėrutis“ ir Skuodo motobolo klubo „Bartuva“ komandos. Rezultatu 2:1 rungtynes laimėjo skuodiškiai. 

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis pasveikino motobolo entuziastus,  bandančius Radviliškyje atkurti ilgametes, bet kurį laiką nutrūkusias motobolo tradicijas, ir palinkėjo sėkmės ne tik rungtynėse, bet ir šios sporto šakos populiarinimo srityje.

„Džiaugiuosi, kad Radviliškyje atsirado entuziastų, tokių kaip Viktoras Gusevas ir jo bendraminčiai, kurie ėmėsi atgaivinti Radviliškį Lietuvoje garsinusią sporto šaką, ir linkiu pergalių bei sėkmės buriant jaunuosius motobolistus“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, sveikindamas draugiškų varžybų dalyvius.

Pasak motobolo entuziasto radviliškiečio Viktoro Gusevo, motobolo sporto šaka yra labai azartiška sporto šaka, bet ji nėra pigi – kainuoja technikos prižiūra, jos transportavimas, tad  be rėmėjų ir savivaldybės paramos  tokiai komandai yra sunku išsilaikyti.

Pasak jo, kai baigiasi draugiškos varžybos, prasideda rimtas darbas tiek rengiantis naujoms varžyboms, tiek populiarinant motobolo sporto šaką Radviliškyje. Jis pakvietė visus, susidomėjusius šia sporto šaka, susisiekti su juo tel. +370 675 60 569, ir galbūt Radviliškis ir vėl garsės kaip motobolo kraštas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi