Radviliškyje – draugiškos motobolo rungtynės

Liepos 3 dieną prie Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadiono radviliškiečius ir miesto svečius sukvietė neįprastas reginys – draugiškos, parodomosios motobolo varžybos. Improvizuotoje motobolo aikštelėje susirungė Radviliškio technikos klubo „Žėrutis“ ir Skuodo motobolo klubo „Bartuva“ komandos. Rezultatu 2:1 rungtynes laimėjo skuodiškiai. 

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis pasveikino motobolo entuziastus,  bandančius Radviliškyje atkurti ilgametes, bet kurį laiką nutrūkusias motobolo tradicijas, ir palinkėjo sėkmės ne tik rungtynėse, bet ir šios sporto šakos populiarinimo srityje.

„Džiaugiuosi, kad Radviliškyje atsirado entuziastų, tokių kaip Viktoras Gusevas ir jo bendraminčiai, kurie ėmėsi atgaivinti Radviliškį Lietuvoje garsinusią sporto šaką, ir linkiu pergalių bei sėkmės buriant jaunuosius motobolistus“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, sveikindamas draugiškų varžybų dalyvius.

Pasak motobolo entuziasto radviliškiečio Viktoro Gusevo, motobolo sporto šaka yra labai azartiška sporto šaka, bet ji nėra pigi – kainuoja technikos prižiūra, jos transportavimas, tad  be rėmėjų ir savivaldybės paramos  tokiai komandai yra sunku išsilaikyti.

Pasak jo, kai baigiasi draugiškos varžybos, prasideda rimtas darbas tiek rengiantis naujoms varžyboms, tiek populiarinant motobolo sporto šaką Radviliškyje. Jis pakvietė visus, susidomėjusius šia sporto šaka, susisiekti su juo tel. +370 675 60 569, ir galbūt Radviliškis ir vėl garsės kaip motobolo kraštas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts