Radviliškio rajono gyventojai gali tuoktis ne tik savivaldybėje

Keičiantis  tuoktuvių  madoms bei tradicijoms, vis daugiau Radviliškio rajono gyventojų pageidauja savo santuoką registruoti ne savivaldybėje esančioje salėje, tačiau  kitoje, ne  tokioje oficialioje aplinkoje.

Radviliškio rajone  santuokos registravimo ceremonija (norinčiųjų susituokti pageidavimu) gali būti organizuojama  Radviliškio rajono savivaldybės Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvare, kaimo turizmo sodyboje „Jonaitiškių dvaras“, kavinės-viešbučio „Žirnelis“‘ patalpose ir jos prieigose, Aivaro Rimkaus sodyboje „Panekelpių kaimas“.

Daugėja  santuokos  registracijos vietų

Be jau išvardintų santuokos registracijos vietų, gali prisidėti dar viena – kaimo turizmo sodyba „Pušyno vila“.

Šios  sodybos savininkė Jolanta Beržonskienė kreipėsi į rajono tarybą su prašymu  leisti civilinės santuokos registraciją atlikti  kaimo turizmo sodyboje „Pušyno vila“ esančią adresu: Šiaulių pl. 7, Šniūraičių k., Radviliškio r. Pasak J. Beržonskienės, ši sodyba veikia 12 metų ir dirba visus metus, atitinka visus kriterijus, t.y. neprieštarauja viešajai tvarkai ir gerai moralei, nekelia pavojaus gyvybei ir sveikatai, turi savo autentišką stilių, apsupta kruopščiai prižiūrimos ir harmoningos aplinkos. Santuokos registravimui gali būti naudojama tiek uždara patalpa, tiek atvira teritorija.
Šis klausimas spalio 21 d.  buvo sprendžiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komitete ir vienbalsiai buvo patvirtinta esamą sąrašą papildyti  kaimo turizmo sodyba „Pušyno vila“.

„Džiaugiuosi, kad vienblsiai pavyko patvirtinti dar vieną vietą, kurioje mūsų jaunavedžiai galės oficialiai susituokti“,- sakė  Investicijų ir kaimo reikalų komiteto bei Tarybos narys Gediminas Lipnevičius.

Tarybai pritarus, į reprezentacines santuokų  organizvimo vietas  papildomai bus  įtraukta ir kaimo turizmo sodyba  „Pušyno vila“.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
34
Dalinasi
Related Posts