,,Radviliškio krašto bendruomenė“ vasarą pradėjo kelione į Nidą

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai iš Šeduvos, Radviliškio ir aplinkinių gyvenviečių vasarą pradėjo kelione. Ankstyvą birželio 2-osios rytą gerai nusiteikęs būrys RKB narių išvyko į Nidą.

Saulė, šiluma, malonūs bei draugiški bendrakeleiviai ir kelionė iki Klaipėdos nei vienam neprailgo. Dar greičiau laikas pralėkė keliantis keltu į Kuršių neriją – akis beganant po žibančias saulėje bangas, vėjui švelniai glostant plaukus ir besiklausant žuvėdrų klyksmo.

Išlipę  iš kelto, visi ekskursijos dalyviai pabiro po Smiltynę kur kas tik norėjo. Vieni patraukė į delfinariumą grožėtis delfinų pasirodymu, kiti – stebėti jūros liūtų atliekamų triukų ar pasivaikščioti po Jūrų muziejų, o treti, ko gero, labiausiai išsiilgę jūros, skubėjo įmerkti kojas vandenin, atsigulti ir pailsėti ant švelnaus pajūrio smėlio.

Pasigrožėjus gyvūnų pasirodymais, atsigaivinus prie vandens, pajudėta Nidos link, į kurią atvykę ekskursantai vėl mėgavosi laisvu laiku. Didžioji dalis bendruomenės narių pasirinko ramų pasivaikščiojimą Nidos senamiesčiu, atsipalaidavo prisėdę ant ,,Kernagio suolelio“, o nusifotografuoti bendrai nuotraukai visi susirinko prie Nidos saulės laikrodžio, kur ne tik įsiamžino, bet ir grožėjosi nuostabia Neringos ir Kuršių marių panorama.

Sakoma, kad net trumpa išvyka išvalo mintis ir atnaujina jausmus. Sugrįžus iš kelionės namai atrodo gražesni, o žmonės geresni. Tad už puikius įspūdžius ir gerai praleistą laiką „Radviliškio krašto bendruomenės“  nariai, vykę į ekskursiją, yra dėkingi kelionę organizavusiam RKB pirmininkui Gediminui Lipnevičiui, išvykoje visais besirūpinusiai administratorei Dovilei Dapkutei bei nuostabias akimirkas įamžinusiam bendruomenės fotografui Andriui Litinskui.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts