Socialiniai tinklai

Renginiai

„Radviliškio bočiai“ paminėjo „Tėvų namų“ dešimtmetį

Avatar

Paskelbta

data

Vasarišką gegužės 19- osios popietę „Radviliškio bočiai“ kvietė radviliškiečius į renginio „Tėvų namai“ 10 metų gimtadienio šventę. Ši šventė buvo skirta Motinos ir Tėvo dienoms paminėti.

Šventė subūrė bočius

Šventinį renginį, kaip ir pridera, pradėjo šeimininkai – Radviliškio pensininkų bendrijos nariai „Radviliškio bočiai“. Bendrijos pirmininkė Rimantė Radavičienė pakvietė visus prisiminti savo tėvus bei mamas, gyvus ir išėjusius Anapilin. Tylos minute buvo pagerbti amžinybėn išėję „Radviliškio bočių“ nariai.

Į „Radviliškio bočių“ kvietimą kartu paminėti „Tėvų namų“ dešimtmetį atvyko jų draugai iš Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Pasvalio, Utenos. Kaip ir pridera vykstant į svečius, bočiai iš įvairių Lietuvos kampelių  atsivežė dovanų – dainų šventės žiūrovams bei lauktuvių šeimininkams.

Bočiai dainavo apie visiems svarbias amžinąsias vertybes: gimtuosius namus, prabėgusią jaunystę ir, aišku, meilę. Juk šiam jausmui metei neturi įtakos, meilė skleidžiasi ir senjorų širdyse.

„Radviliškio bočiai“ turės naują vadovą

Taip jau yra gyvenime, kad patirtį pakeičia jaunystė. Šventės metu buvo nutarta, kad  po penkerių metu už „Radviliškio bočių“ meno kolektyvo vadovo vairo stos penkiametis Deivydas Visockas. Deivydo mama Roma Visockienė vadovauja „Radviliškio bočių“ ansambliui, tad berniukas daug laiko praleidžia repeticijose, moka mintinai visas ansamblio dainas. Kad Deivydas ateityje būtų rimtas ansamblio vadovas, Rimantė Radavičienė jam padovanojo akordeoną.

Sveikintojų netrūko

Kaip ir kiekvienoje šventėje, taip ir šiame gimtadienyje netrūko gėlių bei nuoširdžių sveikinimo žodžių.
Nešinas puokšte ryškiaspalvių gėlių pasveikinti bočių atskubėjo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius. Jis palinkėjo bočiams visada išlikti jaunatviškais ir atšvęsti dar ne vieną linksmą šventę. Bendruomenės pirmininkas būsimam vadovui Deivydui padovanojo bilietus į cirką – ruošiantis rimtam darbui reikia ir papramogauti.

Nešinas didele puokšte gėlių atskubėjo Seimo nario Aurimo Gaidžiūno padėjėjas Jonas Povilaitis. „Linkiu, kad šios lauko gėlės primintų laikus, kai skubėdavote į pasimatymus, o gerbėjai dovanodavo panašias puokštes“,- įteikdamas puokštę R.Radavičienei linkėjo J.Povilaitis.

Tarybos narys V. Smalinskas pasveikino bočius su švente ir pažadėjo po dešimties metų įsilieti į jų gretas.
Radviliškio rajono savivaldybės direktoriaus pavaduotoja J.Venckutė įteikė Savivaldybės padėkos raštus Danutei Geležiūnienei, Romanai Urbonienei, Rimantei Radavičienei.

Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ už aktyvią veiklą sąjungoje Padėkos raštais apdovanojo Romą Visockienę, Reginą Šukienę, Rimantę Radavičienę.

Sveikinimo žodį draugams tarė Radviliškio rajono Baisogalos seniūnijos pagyvenusių žmonių asociacijos „Sidabro gija” vadovė Ona Švedienė. „Radviliškio bočiai“ su „Sidabro gijos“ nariais dažnai susitinka bendruose renginiuose, lankosi vieni pas kitus: padiskutuoja apie pagyvenusių žmonių problemas, kartu padainuoja, keliauja.

Tarybos narys Jonas Pravilonis šventės šeimininkams padovanojo didžiuli tortą – kad užtektų ir šeimininkams, ir svečiams.

Išsekus sveikinimo kalboms bei išsidalinus dovanas, „Radviliškio bočiai“ su svečiais linksminosi nuotaikingoje popietėje: skambėjo muzika, liejosi dainos, bočiai sukosi šokio sūkuryje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Renginiai

ŽEMĖS AR MOTERS?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre geras emocijas dovanos Nacionalinio Kauno dramos teatro komedija „Žemės ar moters“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Režisierius – Tomas Erbrėderis, dailininkė – Audronė Paškonytė, koncertmeisterė – Jolanta Balnytė.

Vaidina:

Gaidys – Gintautas Bejeris

Petrutė – Aušra Keliuotytė/Martyna Gedvilaitė

Gražys – Tomas Erbrėderis

Gražienė – Daiva Rudokaitė

Karusė – Asta Mačiulytė

Rudys – Saulius Čiučelis

 

Trukmė – 1 val.

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus platina Radviliškio miesto kultūros centras (Maironio g. 10) ir Tiketa.

Skaityti daugiau

Renginiai

Grupės “Balius” jubiliejinis koncertas

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi