Radviliškio bibliotekoje paminėta Šeimos diena

Gegužės 15 dieną Radviliškio  viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos į popietę „Diena, kuri kviečia ir jungia“ pakvietė Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo „Giliukų“ ir „Riešutėlių“ grupių vaikus, jų tėvelius bei mokytojas Aldoną Brasiūnienę ir Dianą Onaitienę.

Vaikai iš anksto ruošėsi šiai šventei: padedami tėvelių ir mokytojų, darė knygeles „Aš esu“, kūrė joms iliustracijas, kas jau mokėjo, patys užrašė tekstą, kitiems padėjo mokytojos. Knygutės išėjo labai originalios ir gražios. Jos puošė Viešosios bibliotekos konferencijų salę viso renginio metu. Svarbiausia, kad knygas vaikai darė kartu su savo šeimos nariais, pasitardami, pasidalindami prisiminimais, tiesiog būdami kartu.

Susirinkusiuosius pasveikino Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė, Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė. Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ artistės šventės dalyviams parodė G. Lukšaitės sukurtą pamokančią miniatiūrą „Žvėreliai apie skaitymo naudą“, kurioje teigiama, kad „skaitymas – vitaminai, sveikata, ir kad labai svarbu turėti laiko dėl savo vaiko“.

Šeimos dienos proga mokytojos A. Brasiūnienė ir D. Onaitienė apdovanojo aktyviausius savo grupių vaikus, kurie per metus perskaitė daugiausia knygučių ir „užaugino“ gausų žiedlapių derlių ant skaitymo obels. Kiekvienas iš jų gavo po padėkos raštą.

Po renginio tėvelių laukė ekskursija po knygų namus, o vaikai tuo metu smagiai laiką leido Žaislotekoje. „Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ – tokiais prasmingais Bruno Ferrero žodžiais apie šeimą ir baigėsi Šeimos dienos šventė bibliotekoje.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts