Radviliškiečių iniciatyvą palaiko prezidento kanceliarija

Pastaruoju metu Lietuvoje stengiamasi suaktyvinti skiepijimąsi nuo Covid – 19 ligos. Visuose miestuose bei rajonuose formuojamos norinčiųjų skiepytis gyvos eilės, žmonės skiepijami miestų parkuose, net turguose.

Prie koronaviruso epidemijos suvaldymo nusprendė prisidėti ir savaitraščio  „Radviliškio kraštas“ leidėjas Gediminas Lipnevičius. Jis kreipėsi į Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją bei Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą  su pasiūlymu: „Matydami Gerb. LR Prezidento Gitano Nausėdos ir ministerijų pastangas suvaldyti koronaviruso epidemiją, nusprendėme nelikti nuošalyje. VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“, leidžiantis savaitraštį „Radviliškio kraštas“, siūlo prisidėti prie skiepijimo skatinimo ir kiekvienam pilnai pasiskiepijusiam Radviliškio miesto gyventojui dovanoti didžiausio Radviliškio miesto ir rajono savaitraščio „Radviliškio kraštas“ mėnesio prenumeratą. O taip pat nemokamai suteikti  viešinimą dėl epideminės situacijos Lietuvoje. Kiekvieną mėnesį galime dovanoti po šimtą prenumeratų pasiskiepijusiems gyventojams“.

Netrukus iš LR prezidentūros kanceliarijos buvo atsiųstas atsakymas, jog prezidentas palaiko visuotinį skiepijimąsi ir ragina visus dar  nepasiskiepijusius piliečius, tą padaryti. Taip pat  prezidento kanceliarija mano, kad  savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjo  iniciatyva yra gera ir iš esmės ją palaiko.

Kaip pasielgs Sveikatos apsaugos ministerijos bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vadovai, ar priims dovaną, savaitraščio skaitytojus informuosime vėliau.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts