Radviliškiečiai  „ledynmečiu“  buvo atsargūs

 

Sausio 23 d., pirmadienis, radviliškiečiams (ir ne tik jiems) kelionė iš namų į darbą ar prekybos centrą tapo tikru išbandymu: buvo slidu, žmonės griuvinėjo. Tačiau galime pasidžiaugti, kad radviliškiečiai gan atsargūs žmonės – į medikus dėl patirtų traumų kreipėsi tik 12 gyventojų.

 

Pasak Radviliškio miesto seniūno L. Grigaliūno, seniūnija dėl slidžių šaligatvių ar gatvių jokių nusiskundimų negavo. „Šiandien neturime nei vieno viešųjų darbų darbuotojo, viską darome savo jėgomis, kiek galime, tiek barstome šaligatvius, gatves. Nenorėkime, kad nuo ankstus ryto būtų pabarstyti visi šaligatviai, net miesto pakraščiuose, bet stengiamės dirbti“,- sakė seniūnas.

Ši „ledo diena“ nesukėlė ir daug eismo įvykių. Pasak Radviliškio policijos komisariato Reagavimo skyriaus vado Erlando Pranio, Radviliškio mieste buvo užfiksuoti tik du techniniai eismo įvykiai. Prie prekybos centro „Iki“ nuslydo vilkikas, tačiau įvykį užfiksavo kitas policijos ekipažas.

„Rimtesnė“ avarija įvyko Radviliškio rajone, Beinoraviškių kaime (Grinkiškio seniūnija) pirmadienio rytą.

Avarijos metu susidūrė du vienodi automobiliai „Audi A6“. Įvykio metu žmonės nežuvo, o viename iš automobilių buvusio vaiko gyvybę išgelbėjo tėvų atsakingumas – vaikas buvo vežamas specialioje kėdutėje.

Pasak E. Pranio, šioje avarijoje rimčiau sužeistų nebuvo – žmonės atsipirko vien sutrenkimais ir sumušimais.

Kiek prastesnės dienos vairuotojams buvo sausio 17 d. ir sausio 19 d.

Sausio 17 d., apie 11 valandą, kelyje Radviliškis-Voskoniai apsivertė krovininis automobilis. Atvykus greitoji suteikė medicininę pagalbą.

Sausio 19 d. kelyje Panevėžys – Šiauliai, Radviliškio rajone, Dambavos kaime, automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas, nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio. Įvykio metu buvo sužeistas aštuonerių metų berniukas, kuris dėl rankos plaštakos sužalojimo išleistas gydytis į namus. Vairuotojas buvo blaivus.

Policijos pareigūnai perspėja vairuotojus, kad, esant slidžiai kelio dangai, pasirinktų saugų greitį – taip nenukentės nei transporto priemonės, nei žmonės.

Total
0
Dalinasi
Related Posts