Radviliškiečiai lankėsi parodoje „Šiauliai 2017“

Tradicinė 22-oji Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2017“ jau dešimtą kartą atidaryta Šiaulių arenoje. Parodos dalyvius ir svečius sveikino Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, Sigitas Gailiūnas – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos vadovas. Taip pat sveikinimo žodį tarė Šiaulių rajono savivaldybės partnerių iš Prancūzijos, Port-sur-Saone meras Jean-Pol-Mariot.

Pasak parodos direktorius Alfredo Jonuškos, ši paroda leidžia regiono verslininkams pristatyti savo gaminius, pasidalinti patirtimi, užmegzti verslo ryšius. Iš viso parodoje dalyvauja per 170 verslo organizacijų.

Parodos formate buvo suorganizuotos įvairios veiklos, konferencijos ir susitikimai. Gyva diskusija užsimezgė tarptautinėje konferencijoje „Globalizacija ir ekonominis patriotizmas: dilemos iššūkiai, galimybės“. Šioje konferencijoje buvo ieškoma atsakymų į klausimus – Kaip valdyti ekonominį patriotizmą ir ką jis gali duoti? Ar globalizacija – blogai? Koks vaidmuo tenka ES, atskiroms šalims ir regionams, konkrečioms įmonėms? Konferencijoje dalyvavo ir nuomonėmis pasikeitė atstovai iš Lietuvos, Vokietijos, Nyderlandų ir kitų šalių.
Tris dienas vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius.

Organizatorių kvietimu, parodos atidaryme dalyvavo ir „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas Gediminas Lipnevičius. Jis pasidžiaugė puikiai organizuotu renginiu. Pasak G. Lipnevičiaus, tokie renginiai ypač reikalingi regionų verslininkams.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts