Socialiniai tinklai

Sportas

Radviliškiečiai kovojo Kroatijoje

Paskelbta

data

Liepos 1-4 dienomis, vyko WKF karatė varžybos “Youth league”
Kroatijoje. Šita jaunimo lyga vyksta 4 kartus per metus ir vienas iš
etapų buvo Poreč mieste. Iš viso varžybose dalyvavo virš1500
dalyviu iš 51 šalies.

Labai didelė konkurencija ir labai didelį susidomėjimą keliančios varžybos, nes kiekvienas dalyvis kovoja ne tik vien dėl medalio, bet ir reitingo taškų. Varžybose dalyvavo ir Radviliškio sporto klubas ,,Rytų kovotojas”, kuriam atstovavo Aurelija Šukytė, Meda Valiukaitė, Melita Mikalevičiūtė, Gvidas Dišlė, Matas Laukys, Kornelijus Poškus.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Melitai Mikalevičiūtei kumite
rungtyje 14-15 metų amžiaus grupėje. Melitai teko kovoti 5 kovas iš
kurių laimejo 3 kovas taip užimdami aukštą 9 vietą iš 85 dalyvių.

Kitiems sportininkams sekėsi šiek tiek prasčiau, bet visi
sportininkai aikštelę paliko su nauja patirtimi, savais nusivylimais,
naujais lūkesčiais ir džiaugsmais!

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi