Socialiniai tinklai

Renginiai

Pučiamųjų orkestras „Trimitas“ ir išskirtinio talento atlikėjas Carl Ellis Šiaulių arenoje sukurs nepamirštamą šventinį vakarą

Avatar

Paskelbta

data

Centrinėse miestų aikštėse gyventojų akis jau džiugina išpuoštos žaliaskarės, prekybos centruose jau skamba šventinę atmosferą atspindintys kūriniai, keliai ir laukai jau pasidengė balta skraiste, o daugelis jau pradeda aktyviai ieškoti dovanų ir pramogų, kuriomis galėtų nustebinti artimuosius pačiu jaukiausiu metų laikotarpiu.

Šiaulių arena visus kokybiškos muzikos gurmanus tarpušvenčiu, gruodžio 28 -ąją kviečia apsilankyti išskirtiniame koncerte „Skriskime drauge“ su valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“ bei aksominio balso tembro savinininku iš Vokietijos Carl Ellis. Charizmatiškasis svečias iš Vokietijos Lietuvoje lankysis antra sykį – 2016 m. gruodį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Trimitu” surengtas koncertas praėjo su milžinišku pasisekimu, o sausakimšai užpildyta salė įtikino projekto organizatorius, kad jis privalo būti tęsiamas ir šią žiemą. Šis sprendimas pasiteisino su kaupu – Vilniuje jau planuojamas  antras pasirodymas, kadangi bilietai buvo išgraibstyti dar nesulaukus gruodžio.

Šio šventinio koncerto programa tarsi gitaros stygos buvo suderinta atsižvelgiant net ir į pačių išrankiausių muzikos klausytojų skonį. Išskirtinio vokalo atlikėjas, energija pulsuojantis orkestras, dirigentas Ugnius Vaiginis ir sielą virpinančios muzikos istorijos gruodžio 28 -ios vakarą nepaliks abejingų – laukia jaukus ir šiltas, šventinis muzikos vakaras, kuriame skambės širdį glostančios gospelo giesmės, Franko Sinatros, Johno Newtono, Brendano Grahamo ir kitų pasaulyje pripažintų muzikos asų žinomi kūriniai.

Šiuolaikinio žanro atlikėjas dainininkas C. Ellis muzikinę karjerą pradėjo Londone, kur debiutavo miuziklo „Paryžiaus katedra” pastatyme. Šis sėkmingas pasirodymas atvėrė atlikėjui duris į žymiausias Europos scenas ir netrukus jam buvo pasiūlyta dalyvauti kompozitoriaus Endrew Lloyd Weber pastatyme „Starlight Express” Vokietijoje. Atlikėjas dalyvavo pasaulyje populiariame televizijos projekte „Vokietijos balsas”, ne kartą buvo kviestas pasirodyti ir žiūrimiausių Vokietijos televizijos kanalų ZDF, RTL projektuose. Šiuo metu solistas su savo grupe pristatinėja naują solinį albumą bei dalyvauja koncertiniame ture „Grateful Tour” („Padėkos koncertinis turas“). Koncertai Lietuvoje yra svarbi šio turo dalis: pasak atlikėjo, mūsų šalį jis pamilo iš pirmo žvilgsnio ir yra dėkingas likimui už pažintį su „Trimito” orkestru.

Dainininkas tikisi užkariauti klausytojų širdis savo aksominio balso tembru, nuoširdžiomis emocijomis bei betarpišku dialogu su orkestru. Atlikėjas scenoje ir gyvenime lieka ištikimas savo trims tiesoms, kurios skamba taip: „Muzika – mano gyvenimas. Muzika  – mano aistra. Muzika – mano pirmoji meilė“.

Nors šio projekto scenoje susirinkę žiūrovai matys daugybę profesionalių muzikantų, dirigentą, renginio vedėją bei pagrindinį solistą bilietų kainos iš tiesų maloniai nustebins kiekvieną. Jos prasideda vos nuo 10 eurų.

Šventinio koncerto programoje:

Valstybinis pučiamųjų orkestras “Trimitas”;

Išskirtinio vokalo atlikėjas, solistas Carl Ellis;

Dirigentas maestro Ugnius Vaiginis;

Vedėja Sigita Stankevičiūtė;

Gospelo giesmės, Franko Sinatros, Johno Newtono, Brendano Grahamo ir kitų autorių visiems žinomi kūriniai.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Renginiai

ŽEMĖS AR MOTERS?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre geras emocijas dovanos Nacionalinio Kauno dramos teatro komedija „Žemės ar moters“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Režisierius – Tomas Erbrėderis, dailininkė – Audronė Paškonytė, koncertmeisterė – Jolanta Balnytė.

Vaidina:

Gaidys – Gintautas Bejeris

Petrutė – Aušra Keliuotytė/Martyna Gedvilaitė

Gražys – Tomas Erbrėderis

Gražienė – Daiva Rudokaitė

Karusė – Asta Mačiulytė

Rudys – Saulius Čiučelis

 

Trukmė – 1 val.

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus platina Radviliškio miesto kultūros centras (Maironio g. 10) ir Tiketa.

Skaityti daugiau

Renginiai

Grupės “Balius” jubiliejinis koncertas

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi