Socialiniai tinklai

Kriminalai

Protu nesuvokiamas žiaurus išpuolis prieš senolį

Avatar

Paskelbta

data


Dieną prieš Naujuosius metus Radviliškio rajone esančiame Pakiršinio kaime įvyko žiaurus išpuolis prieš senyvo amžiaus žmogų. Senolis savo namuose buvo žiauriai sumuštas ir paliktas
mirčiai.
Nusikaltimas įvyko gruodžio 30 d., apie 17-18 valandą. Nusikaltėliai į namus bandė patekti išdaužę langą, o kai tai nepavyko, išlaužė durų spyną. Tuo metu namuose buvusiam senoliui įvykdyta žiauri
egzekucija: jis buvo spardomas, daužomas. Užpuolikai žmogų be sąmonės paliko namų prieangyje, kraujo baloje.
Garbaus amžiaus vyras šeimos narių buvo rastas tik po kelių valandų. Šiuo metu žmogaus būsena yra kritinė – patirti daugybiniai kūno ir svarbiausių gyvybinių organų sužalojimai. Jam nuplėšta pakaušio odos dalis bei kairė ausis, skilusi kaukolė, sutrenktos smegenys, galvoje susiformavęs krešulys, lūžę šonkauliai ir riešas, pradurtas plautis.
Senolio šeima yra pakraupusi tokio išpuolio ir protu nesuvokiamo žmonių elgesio. Žmogus, nesiskundęs rimtais sveikatos sutrikimais, staiga buvo ne tik prikaustytas prie lovos, bet ir kiekvieną minutę turi kovoti dėl savo gyvybės.
„Mūsų seneliui greitai turėtų sukaktį 80 metų iki šiol jis buvo šviesaus proto, be galo linksmas, visada mėgstantis pajuokauti, energingas, veiklus, visiškai sveikas žmogus. Per visą savo gyvenimą
gulėjęs tik du kartus ligoninėje, nevartojęs jokių stiprių vaistų. Šiandien jis atrodo neatpažįstamai. Ši situacija yra nesuprantama ir žmogiškai nepaaiškinama.“ – komentavo senolio šeimos nariai.
Šiuo metu yra pradėtas tyrimas, tačiau įtariamieji vis dar nėra suimti. Šeima prašo viso kaimo gyventojų ir visuomenės pagalbos, nelikti abejingiems tokiems nusikaltimams ir apsaugoti kitus nuo šios grupuotės išpuolių.
„Kreipiamės į visuomenę, neabejingą kito žmogaus skausmui! Prašome padėti surasti teisybę šioje situacijoje. Norim surasti nusikaltėlius ir patraukti juos atsakomybėn“,-sako senolio artimieji.
Iš senolio namų buvo pavogtas „Asus“ kompiuteris (juodos spalvos korpuso, pilna klaviatūra, pirktas 2013m. Anglijoje) su krepšiu (dirbtinės odos, juodos spalvos su rankena per petį), telefono
įkroviklis ir du prožektoriai, tvirtinami ant galvos (su austa virvute, juodos spalvos).
Šeima prašo pasidalinti bet kokia žinoma informacija apie šį nusikaltimą.
Visi, ką nors žinantys ar matę, skambinkite telefonu 112.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Baisogaloje apvogtas gyvenamasis namas

Avatar

Paskelbta

data

Tarp rugpjūčio 29 d. 11.00 val. ir rugpjūčio 30 d. 19.00 val. Radviliškio r., Baisogalos mstl., Kapų g., per atidarytą virtuvės langą patekta į vyro, gimusio 1962 m., gyvenamą namą ir pagrobtas televizorius TV STAR LED 19 PV. Turtinė žala – 100 eurų. Pareiškimas gautas 2019-09-12.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Viešbučio kambaryje apvogtas Ukrainos pilietis

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 10 d. 9.00 val. Radviliškyje, Purienų g., viešbučio
kambaryje, iš Ukrainos Respublikos piliečio, gimusio 1988 m.,
drabužių pagrobta 600 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019