Problemos dėl saviizoliacijos

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“  paskambinusi Radviliškio rajono gyventoja sakė susidūrusi su problemomis dėl saviizoliacijos patalpų suteikimo.

„Artimieji grįžo iš užsienio ir norėdami būti drausmingi bei laikytis karantino reikalavimų, kreipėsi savivaldybės nurodytu telefonu dėl saviizoliacijos patalpų suteikimo. Tačiau telefonu atsiliepęs asmuo pasakė, kad visi darbuotojai pervargę ir niekuo padėti negali. Taip pat buvo pasakyta, kad reikia turėti savo patalynę ir maisto. Tai kokia čia izoliacija, jeigu reikia pačiam eiti į parduotuvę nusipirkti maisto?“,- sakė moteris.

Savaitraščio redakcija susisiekė su už saviizoliacijos patalpas atsakingais savivaldybės darbuotojais. „Atsakymo, kad visi darbuotojai pervargę ir niekur nespėja negalėjo būti, nes telefonas netyla, nei vienam nepasakėme, kad esame pervargę. Žmonės grįžta iš oro uostų, yra organizuojamas jų pervežimas į mūsų rajoną, jie bus izoliuojami. Taip pat kreipiasi pavieniai žmonės, iš kur grįžta, iš kur parvyksta, organizuojama jų izoliacija. Radviliškio rajone izoliacijos patalpos yra Šeduvos, Radviliškio, Raudondvario bendrabučiuose. Keitėsi izoliacijos tvarka – jeigu anksčiau žmonėms reikėjo turėti savo patalynę ir maistą, dabar viskuo aprūpina savivaldybė. Izoliacija nuo grįžimo trunka 14 dienų“,-sakė savivaldybės darbuotoja.

Šiuo metu Radviliškio rajone savivaldybės suteiktose patalpose saviizoliacijoje yra 4 asmenys.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts