Prisiminimų popietė apie išėjusius anapilin

Kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį vyksta  PB ,,Radviliškio Bočių“ popietės. Spalio mėnesį buvo prisiminti anapilin išėjusieji Bočiųnariai. Pirmininkė Rimantė, drauge su kitais Bočių nariais, prisiminė ir papasakojo apie jų atliktus gerus darbus.

Tai pirmasis Bočių pirmininkas Pranas Trembelis, ilgametė jopadėjėja, dainininkė, visuomenininkė Julija Miknienė, kapelos vadovas Petras Zdanys, tvarkos ir mandagumo pavyzdys Viktoras Vasilkevičius, o kiek daug prisiminimų buvo papasakota apie Antaną Jokūbėną, kaip jo namo vaikai laukdavo, kada jis gaus algą, taip vaikai vadino jo pensiją, nes tada jis apdovanodavo saldainiais. Kam reikėdavo, jis visada padėdavo finansiškai ar moraliai.

O kokios išradingos buvo Genutė Budrienė ir Janina Petraitienė. Jų pasigamintos kaukės karnavalui, šventėms visada džiugindavo. Genutė buvo menininkė ir poetė. Daug jos kurtų eilėraščių apie gamtą, viltį, apie gimtąjį Radviliškį.
     

Atmintini žodžiai:

Gražus mūsų miestas ir širdžiai jis mielas
Kaip gaudžiantys miesto bažnyčios varpai
Ir rytą kiekvienas nubudęs suklūsta
Ar ūkia ar bunda greiti traukiniai.
     

Neužmirštas ir poetas, prisiminimų rašytojas Petras Jankauskas. O kiek gerų žodžių buvo pasakyta apie geriausią dainininkę Danutę Geležiūnienę, apie ansamblio muzikantus brolius Juozą ir Algį Bružus, Joną Kaučiką, Evaldą Leščinską.

Dėkojame visiems buvusiems PB ,,Radviliškio Bočių“ nariams, o dabar ilsėkitės ramybėje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts