Prie „Radviliškio krašto bendruomenės“ namų atidarytas Knygų namelis

Rugsėjo 20 dieną prie „Radviliškio krašto bendruomenės“ namų, Dariaus ir Girėno g. 30, atidarytas jau antras Radviliškyje Knygų namelis.

Knygų namelį pagamino bendruomenės narys iš Šiaulėnų Aleksandras Filipavičius. „Idėja prie bendruomenės namų pastatyti knygų namelį kilo bendruomenės pirmininkui Gediminui Lipnevičiui. Mes su juo pasitarėme, kaip tas namelis turėtų atrodyti, ir pagaminau. Sunkiausia buvo ant namelio stogo užrašyti raides, o daugiau jokių sunkus nekilo“,- sakė tautodailininkas A.Filipavičius.

„Į bendruomenės namus nemažai radviliškiečių atneša perskaitytų ir nebereikalingų knygų. Laikui bėgant jų susikaupė tikrai nemažai ir kilo sumanymas šiomis dovanotomis knygomis pasidalinti su visa Radviliškio miesto bendruomene. Padovanotas knygas įdėsime į Knygų namelį, o  jų dar neskaitę radviliškiečiai galės pasiimti, perskaityti ir padėti atgal į namelį“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Į naujojo Knygų namelio atidarymą atėjo nemažai aktyvių bendruomenės narių, nešinų knygomis. Atsineštas knygas moterys padėjo į namelį – gal kas susidomės, perskaitys.

Už Knygų namelio pagaminimą bendruomenės pirmininkas G.Lipnevičius tautodailininkui A.Filipavičiui įteikė padėkos raštą ir visus atidarymo dalyvius pakvietė į bendruomenės namus pasivaišinti kava bei pyragu.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts