Prie Kultūros centro – naujų narių vilionės ir šokiai su visa Lietuva

Rugsėjo 15 dieną pirmą kartą Radviliškio miesto kultūros centre įvyko atvirų durų dienos renginys. Renginio metu vyko kolektyvų prisistatymas, naujų narių priėmimas ir sezono atidarymas.

Radviliškiečiai turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti į kolektyvų gyvenimą, susipažinti su vadovais ir taip pat tapti naujais kolektyvų nariais.

Meno kolektyvai panoro „įlieti“ naujo kraujo

Nuotaikingą pasirodymą – prisistatymą paruošė „Teatro ABC“ (vadovė R.Atkočiūnienė). Personažas Makė – Kakė kvietė visus kartu šokti ir dainuoti.

Jaunieji „Šelmiukai“ (vadovas E.Verpetinskas) savo prisistatymą papuošė „Vėliavų šokiu“.
Vyresnius radviliškiečius į savo gretas kvietė įsijungti tremtinių ir politinių kalinių choras „Versmė“ (vadovė R.Gasiūnienė), šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė V.Gilienė), muzikos grupė „Seni pažįstami“ (vadovas S.Jagminas), Kultūros centro mišrus choras (vadovas K.Pakštas).

Naujus narius kvietė ir folkloro ansamblis „Aidija“. Pasak ansamblio vadovo D. Stakvilevičiaus, dalyvavimas ansamblio veikloje, tai ne tik repeticijos, bet ir gyvenimo būdas, naujų draugų ratas.
Savo meną radviliškiečiams demonstravo medžio drožėjai – šio amato juos moko E.Arbušauskas.

Radviliškiečiai šoko su visa Lietuva


Pasibaigus meno kolektyvų prisistatymams bei naujų narių vilionėms, prie Radviliškio kultūros centro prasidėjo akcija „Visa Lietuva šoka“. Šios akcijos tikslas – įtraukti į liaudies šokių sūkurį kuo daugiau visuomenės ir pasiekti, kad jie taptų kiekvienam prieinami, išbandyti, pamėgti. Prie šios akcijos Radviliškyje prisijungė meno kolektyvai bei žiūrovai. Akcija „Visa Lietuva šoka“ prasidėjo nuotaikinguoju „Suktiniu“.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts