Pradžioje nupirko „restoraną“, dabar pradėjo mąstyti

Radviliškio rajono savivaldybė prieš kurį laiką aukcione įsigijo sovietinių laikų vagoną – restoraną, galimai už jį permokėdama. Perkant vagoną, nebuvo gerai apgalvota, kur jis stovės, kam bus pritaikytas ir ar apskritai šis pirkinys reikalingas – svarbu buvo pirkti ir išleisti pinigus.

Vagoną – restoraną pastačius prie tremtinių vagono, imta galvoti, kaip jį „įdarbinti“.

Planuose – lauko erdvė kino filmų peržiūrai, scena-terasa mažiems koncertams, nedidelė erdvė žiūrovams, tarsi improvizuotas amfiteatras. „Mano mintis – papasakoti Radviliškio miesto gimimo, augimo ir vystymosi istoriją per pasirinktas medžiagas, per atkurtus miesto plėtros akcentus“, – sakė projekto autorius architektas Arūnas Jelinskas.

Administratorės direktorė J. Margaitienė  fantazavo apie sakurų parką prie šio vagono. Tiesa, pirminė idėja – vagoną -restoraną atiduoti jaunimo reikalams jau kaip ir žlugo net nepradėta įgyvendinti.

Primename, jog vagonas – restoranas yra perduotas Radviliškio kultūros rūmams, kurie savo sąmatoje jau turi Latvių namelį ir niekaip nesugeba jo „įveiklinti“ ilgesniam laikui. O ką valdininkai darys su restoranu, kol kas lieka neaišku arba parodys laikas.

„Radviliškio krašto“ informacija


Total
0
Dalinasi
Related Posts