Pradėta nagrinėti byla dėl neteisėto laisvės atėmimo ir grasinimo nužudyti

Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose pradėta nagrinėti baudžiamoji byla dėl neteisėto laisvės atėmimo žmogui, panaudojant smurtą, ir dėl grasinimo nužudyti. Prieš teismą stojo du kaltinamieji D. R. ir A. R, kurie per pirmąjį posėdį davė parodymus. 

D. R. kaltinamas tuo, kad panaudodamas smurtą neteisėtai atėmė žmogui laisvę ir grasino nužudyti. A. R. kaltinamas dėl neteisėto laisvės atėmimo žmogui.

D. R. ir A. R. kaltinami tuo, kad 2023 m. kovo 3 d. vėlai vakare, mašina nuvyko į automobilių stovėjimo aikštelę ir užblokavo nukentėjusiojo automobilį. D. R. priėjo prie automobilio, atidarė dureles ir sudavęs nukentėjusiajam į krūtinę, griebė už striukės nukentėjusįjį ir ištempė iš mašinos. Kaltinamasis D. R. jėga įsisodino vaikiną į automobilį, kuriuo atvažiavo. D. R. mašiną vairavusiam A. R. nurodė važiuoti į mišką. Nukentėjusiajam liepė atiduoti telefoną, grasindamas, kad „pakas“ ir jis nebegyvens, o nuvažiavus į mišką, liepė nukentėjusiajam pasiimti kastuvą ir kasti duobę tol, kol A. R. apžiūrėjo nukentėjusiojo telefone esančią informaciją. Po to abu kaltinamieji sėdo į automobilį ir, palikę miške nukentėjusįjį, išvyko.

Per pirmąjį teismo posėdį abu kaltinamieji tvirtino, kad pripažįsta, jog važiavo ir vežė vaikiną, bet nukentėjusysis su jais vyko savo noru, jam nebuvo grasinama ir smurtas nebuvo naudojamas.

Kitame teismo posėdyje, lapkričio 9 d., bus apklausiamas nukentėjusysis, liudytojai ir tiriami kiti įrodymai.

Nijolė Damulė

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja

(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Total
0
Dalinasi
Related Posts