Po to, kaip rašėme Po savaitraščio „Radviliškio kraštas“ publikacijos – poliklinikos direktorės nušalinimas

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė apie įtarimus korupcija, pateiktus Radviliškio poliklinikos direktorei Irenai Janušonienei.

Dėl šio nušalinimo pasiteiravome medicinos klausimus kuruojančio vicemero M. Pauliuko. Šis atsakė raštu, jog I. Janušonienės likimas bus sprendžiamas kovo 16 dieną. Beje, redakcijai paprašius patikslinti, nuo kurios konkrečiai dienos nuo pareigų buvo nušalinta poliklinikos direktorė, vicemeras atsakė jau žodžiu, jog atrodo, kad nuo kovo 12 dienos ir šis nušalinimas tęsis iki balandžio 8 dienos. Keistas toks vicemero užmaršumas – neatsiminti, kokį sprendimą priėmei prieš kelias dienas, daugiau nei keista…

Direktorės darbo drausmės klausimą tiria komisija

Pasak vicemero, dėl I. Janušonienės galimai korupcinių veiksmų tyrimą atlieka Specialiųjų tyrimo tarnyba (STT), o savivaldybės sudaryta komisija, kuriai vadovauja teisininkas A. Matuzevičius, atlieka tyrimą dėl poliklinikos direktorės nusižengimo darbo drausmei.

Beje, savaitraščiui „Radviliškio kraštas“ paviešinus apie I. Janušonienei pareikštus įtarimus korupcija, ir savivaldybės vadovai susigriebė – paviešino informaciją apie direktorės nušalinimą nuo pareigų.

Šiuo metu poliklinikai laikinai vadovauja I. Janušonienės pavaduotojas medicinai Aloyzas Juodis.

Priminsime, jog administracijos direktorė konservatorė  J. Margaitienė redakciją informavo, kad  dėl korupcijos skandalų  rajone neplanuoja nei teikti siūlymų, nei  imtis kokių nors kitų veiksmų.

Jonas PetrikasTotal
0
Dalinasi
Related Posts