Socialiniai tinklai

Kriminalai

Po rytinių Joniškį sudrebinusių šūvių Šiaulių apskrities policija šiuo metu ieško su organizuotu nusikalstamumu susijusio asmens, kuris slapstosi nuo policijos ir galimai yra ginkluoti.

Avatar

Paskelbta

data

   Apie 10 val. Joniškyje esančioje Žemaitės gatvėje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  pareigūnai stabdė įtarimą sukėlusį lengvąjį automobilį, kuriame sėdėjo keturi asmenys. Jie iššoko iš automobilio ir pasileido bėgti į skirtingas puses. Du asmenys buvo sulaikyti iš karto, dviem pavyko pasprukti. Sulaikytieji – tai policijai gerai žinomi šiauliečiai 27 metų Paulius Petronis ir 35 metų Artūras Riabovas.

Vienas pareigūnų persekiojamas bėglys, išgirdęs kriminalisto šūksnį „Stok“,   į pareigūną nukreipė pistoletą, dėl to šis panaudojo tarnybinį ginklą. Tačiau ir po to bėglys nesustojo ir, nubėgęs kelis šimtus metrų, užsidarė Žemaitės gatvėje esančio gyvenamojo namo ūkinėse patalpose. Po derybų jis policijos pareigūnams pasidavė. Paaiškėjo, kad pareigūno paleisti šūviai jam pataikė į kojos šlaunį bei ranką ir bėglys stipriai kraujavo. Policijos pareigūnai, suteikę pirmąją pagalbą, stabdant kraujavimą, sužalotąjį perdavė medikams. Jis su policijos apsauga nuvežtas į ligoninę. Medikai informavo, jog  29 metų sulaikyto Šiaulių gyventojo Jevgenijaus Kravčiuko gyvybei grėsmės nėra.

Šiuo metu ieškoma ketvirtojo automobiliu važiavusio asmens – 24 metų Kristijono Chadzevičiaus. Joniškyje dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos, vykdoma policinė priemonė  „Sulaikymas“, tikrinami visi iš miesto vedantys išvažiavimai. Apie bėglius informuoti Valstybės sienos apsaugos  ir Latvijos pareigūnai. Gyventojus, pastebėjusius įtartiną asmenį, prašome skambinti Bendrojo pagalbos centro telefonu 112.

                       Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi