Socialiniai tinklai

Aktualijos

Po redakcijos įsikišimo Liaudiškių kaime užsidegė šviesos…

Avatar

Paskelbta

data

Tęsiame Aukštelkų seniūnės A.Kubilinskienės atsakymų ciklą į šios seniūnijos gyventojams aktualius klausimus. Kaip jau buvo minėta, Aukštelkų seniūnijos Liaudiškių bei kitų kaimų gyventojai neranda būdų susitikti ir jiems rūpimus klausimus pateikti tiesiogiai seniūnei, gyventojai kreipėsi į savaitraštį „Radviliškio kraštas“.
Kaimas skendėjo tamsoje
Šį kartą – apie Liaudiškių kaime nedegančias šviesas. Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją su klausimu, kodėl Liaudiškių kaime nedega šviesos, kreipėsi Liaudiškių kaimo gyventojai.
„Sutemus mūsų kaime apskritai nedega šviesos – tamsu, nors į akį durk. Dabar anksti temsta, tad kaimo gyventojai jaučiasi nesaugiai. Kodėl sutemus mūsų kaime nedega šviesos, atsakymo iš seniūnės nesulaukėme“,- skundėsi redakcijai Aukštelkų seniūnijos Liaudiškių kaimo gyventoja.
Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija uždavė šį klausimą Aukštelkų seniūnei  konservatorei A. Kubilinskienei ir sulaukė tokio atsakymo: „Visu tamsiuoju paros metu šviesos nedega. Dega įsakymu patvirtinta tvarka“.
Kokia ta įsakymu patvirtinta tvarka?
Kokia ta įsakymu patvirtinta tvarka, seniūnė  detaliau neinformavo, tačiau  redakcija ją pateikia Aukštelkų seniūnijos gyventojams. Pagal Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą „Dėl Radviliškio rajono miestų ir gyvenviečių gatvių apšvietimo tamsiu paros metu režimo nustatymo“,  Radviliškio rajono seniūnijose apšvietimas ryte įjungiamas 6 val. ir išjungiamas ryte 0,5 val. iki saulės patekėjimo, vakare įjungiamas 0,5 val. po saulės laidos ir išjungiamas 21 val.
Seniūnai, esant reikalui (organizuojamų įvairių švenčių, susirinkimų, susibūrimų ar kt. renginių metu) ir atsižvelgdami į turimas ūkinėms reikmėms skirtas lėšas, suderinę su kaimo bendruomenėmis ir seniūnaičiais, gali prailginti ar sutrumpinti rekomenduojamą gatvių apšvietimo laiką.
Seniūnė apšvietimo klausimą interpretavo savaip
Na, Aukštelkų seniūnė A. Kubilinskienė turbūt vadovavosi žodžiais, kad  „esant reikalui gali prailginti ar sutrumpinti rekomenduojamą gatvių apšvietimo laiką“, tačiau, pamiršusi suderinti su Liaudiškių kaimo bendruomene, nutarė kaimą  pasmerkti visiškai tamsai.
Tačiau įvyko beveik kalėdinis stebuklas – tik „Radviliškio krašto“ redakcijai pasiteiravus, kodėl šiame kaime sutemus apskritai nedega šviesa, –  apšvietimo lemputės ant stulpų netikėtai įsižiebė!
„Išėjau į lauką, užvertęs galvą pažvelgiau į elektros stulpą, tikėdamasis išvysti nedegančias  lemputes, ir net nustėrau – ant stulpų degė visos apšvietimo lemputės, nei vienos net nebuvo perdegusios! Pamaniau, kad į Liaudiškių kaimą atėjo kalėdos“,- sakė šio kaimo gyventojas.
Na, nepasiginčysi, kad spaudos galia didelė – štai jai padedant kaimas sulaukė šviesos.
Kitame  savaitraščio numeryje  paviešinsime kitus Aukštelkų seniūnės A. Kubilinskienės atsakymus į seniūnijos gyventojams aktualius klausimus.
Radviliškio rajono gyventojams, susiduriantiems su seniūnų savivale, prašome kreiptis į redakciją ir mes paklausime seniūnų, už ką jie gauna algą.
Bus daugiau.

„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019