Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pirmakursių krikštynos

Avatar

Paskelbta

data

 Kiekvieną rudenį Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso mokiniai su jauduliu laukia ypatingos šventės – krikštynų. Šiais metais ši nuotaikinga šventė surengta spalio 12 – ąją.    

Mokinių tarybos nariai kartu su vyresnių kursų mokiniais pirmakursiams surengė šventę, kurioje šie pasijuto labai svarbūs ir reikalingi. Tą dieną skambėjo linkėjimai, patarimai, parengta daugybė smagių užduočių, įteiktos dovanėlės.

Įveikę „kliūčių ruožą“ centro kieme, visi sugužėjo į aktų salę.  Čia skambėjo centro mokinių Arvydo, Tomo, Ridmantės ir Valentino  atliekama daina, o juoko ir linksmybių būta su kaupu. Pirmakursiai padovanojo visiems šaunius pasirodymus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, padėkojusi mokiniams ir auklėtojams už nepakartojamas šventės akimirkas, kartu su praktinio mokymo vadovu Alvydu Slavinsku įteikė mokiniams nominacijas ir saldžiuosius prizus.

Įrodę, kad tikrai verti tapti pilnateisiais centro bendruomenės nariais, pirmakursiai kartu su “krikštatėviais” pakartojo “fukso” priesaiką.

Renginio dalyviai pakviesti į šventinę diskoteką.

 

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi