Pavyko išsaugoti šimtametį ąžuolą

Radviliškio rajono savivaldybės Želdynų ir želdinių komisija gavo kelininkų bei Statybos skyriaus kreipimąsi dėl šimtamečio ąžuolo, esančio Radviliškyje, Miško gatvėje,  leidimo nukirsti, nes medis trukdo gatvės asfaltavimui.

Gegužės 11 d. prie pasmerkto ąžuolo susirinkusi Želdynų ir želdinių komisija, kuriai vadovauja V.Grinienė, bei jos nariai:  seniūnijos inžinierė – apželdintoja  R. Mankutė, Tarybos narys G. Lipnevičius, Architektūros skyriaus vedėjas  A.Valuckas  sprendė klausimą, ar ąžuolą  pjauti, ar palikti, nes medis trukdo naujos Miško gatvės atkarpos įrengimui. Šiame pasitarime dalyvavo ir  Statybų ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas G.Vičas. 

Po diskusijų medį  vienbalsiai nuspręsta  išsaugoti ir sutarta siūlyti, kad būtų koreguojama planuojama asfaltuoti  gatvė –  šį medį  aplenks iš abiejų pusių.
„Šį šimtametį gražuolį ąžuolą pavyko išsaugoti nuo kelininkų noro jį nukirsti Radviliškio mieste, Miško gatvėje. Nuoširdus ačiū kolegoms, Radviliškio rajono savivaldybės Želdynų ir želdinių komisijos nariams, su kuriais vieningai nusprendėme, kad ąžuolas gyvuos dar šimtą metų, o nauja gatvė turės būti koreguojama išsaugant šį miškų ir girių valdovą“,-  Tarybos narys G. Lipnevičius rašė savo socialinėje paskyroje  „Facebook“.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts