Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pavogtų daiktų paieška pareigūnus atvedė į dviračių ir benzopjūklų „sandėlį“

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 5 d. Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Radviliškyje, Gražinos g., įvykdytos vagystės iš gyvenamojo namo. Vakare grįžęs į namus šeimininkas pastebėjo, kad išlaužtas virtuvės langas, ant jo staktos buvo matyti kraujo žymės, o namuose pasigedo kompiuterio, sidabrinės grandinėlės su kryželiu, 12 monetų Anglijos svarų, šaldytuve nebebuvo degtinės butelio ir žvėrienos konservų. Vyras nurodė, kad jam padaryta 1875 eurų turtinė žala.

Po keleto dienų įtarimai vagyste iš minėto namo buvo pareikšti dviem radviliškiečiams. Tai – pareigūnams gerai žinomi asmenys, kurių biografijose – ne vienas teistumas. Nors įtariamieji savo kaltę neigia, byloje yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad vagystę galėjo įvykdyti jie.

Iš gyvenamojo namo pavogtų daiktų tyrėjai nuvyko ieškoti pas vieną Radviliškio gyventoją, nes buvo gauta informacija, kad jis galėjo juos nupirkti. Čia buvo rasta iš namo pavogtoji sidabrinė grandinėlė ir … visas „sandėlis“ dviračių bei benzopjūklų. Pareigūnams kilo įtarimas, kad šie daiktai gali būti įgyti nusikalstamu būdu. Tie, kas esate praradę dviratį ar benzininį pjūklą, atidžiai įsižiūrėkite į tyrėjų padarytas nuotraukas. Galbūt atpažinsite savo daiktus. Jie saugomi Radviliškio rajono policijos komisariate. Kontaktuokite su vyriausiąja tyrėja Lina Laužadiene telefonais (8~700) 61321 ir (8~671) 73216 arba rašykite elektroniniu paštu lina.lauzadiene@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi