Pašušvio bendruomenė sportavo ir linksminosi vasaros šventėje

Pašušvio bendruomenės valdyba rugpjūčio 21 d. surengė šventę Pašušvio miestelio, aplinkinių kaimų gyventojams. Kvietė ir svečius iš kaimyninių bendruomenių. Šios linksmybės organizuotos pažymėti Pašušvio bendruomenės namo dalinio remonto darbų užbaigimą. „Mieli sveteliai, prašome užeiti” – šventė vien savo pavadinimu kvietė kraštiečius.

Renginio programoje numatytas šventės atidarymas, bendruomenės namo renovuotos dalies pašventinimas, sporto varžybos ir atrakcionai, vaišinimasis koše, užkandžiais ir gėrimais, kraštiečių Vedeckų giminės koncertas bendruomenės namo terasoje. Sportininkų komandos turėjo užsiregistruoti iš anksto. Žadėta, kad viso renginio metu vaikai nemokamai galės šokinėti ant batuto.

Po šventės pašušviečiai džiaugėsi nuotaikingų varžybų organizavimu. Bendruomenė už tai dėkoja Kęstučiui Šiurnai ir Juozapui Grakulskiui. Renginio metu buvo jaučiamas akivaizdus azartas ir susikaupimas. Pašušvietė, buvusi ilgametė Pašušvio pagrindinės mokyklos mokytoja Irena Širvinskienė pasidalino šventės nuotraukomis ir vertingiausiu prizu pavadino kraštiečių buvimą kartu, džiaugsmą susitikus bei gerai praleistą laiką.  

Vaikus šventės metu prižiūrėti ėmėsi Sigitas Hofmanas, o mažieji nepailsdami ištisas penkias valandas mankštinosi, kopdami į batuto viršų ir vėl leisdamiesi žemyn. Prie šventinės nuotaikos ir vykstančių veiklų prisidėjo būrelis vaikinų, kurie rūpinosi, kad visus džiugintų muzika.

Kitas pašušviečių susitikimas numatomas spalio 1 d., kai bus minima Senjorų diena. Tuo metu jau turėtų būti prasidėjusi bobų vasara. Pašušvietė I. Širvinskienė prašo, ruošiantis į būsimą šventę, atsinešti gerą nuotaiką, o bendruomenė tam suteiks sporto aikštelę, treniruoklius, šaškių lentas ir dar daug visko, ką gali sugalvoti išradingumo nestokojantys pašušviečiai.

Parengta pagal Pašušvio bendruomenės informaciją

Total
1
Dalinasi
Related Posts