Pasamdytos šeimininkauti namuose, patyrė seksualinį priekabiavimą

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl seksualinio priekabiavimo. Šis tyrimas buvo perimtas iš Biržų rajono policijos pareigūnų. Jis  pradėtas, praėjusių metų lapkritį, gavus informacijos  iš vienos Vilniaus gydymo įstaigos, kad čia atsidūrė 17-metė iš Biržų rajono, kuri kėsinosi sau atimti gyvybę dėl to, kad  Pakruojo rajone jį patyrė  seksualinį priekabiavimą.

                      Tyrimo metu buvo nustatyta priekabiavusio vyro asmenybė. Tai – šiuo metu 71-nerių metų sulaukęs Pakruojo gyventojas. Turima duomenų,kad jis tokia nusikalstama veika užsiima jau  nuo 2015 metų.  Vyras per socialiniuose tinkluose esančius interneto turgelius ir kitus tinklalapius ieškojo merginų, moterų, galinčių pas jį dirbti namų šeimininkėmis. Susitaręs dėl darbo sąlygų ir atlyginimo, vyras pradėjusiųjų dirbti neįdarbindavo, kaip numatyta Valstybinio socialinio draudimo fondo įstatyme. Be to, dalis dirbusiųjų patyrė   darbdavio  seksualinį priekabiavimą. Šiuo metu yra nustatytos keturios 17-31 metų pas jį dirbusios merginos, kurios į Pakruojį dirbti buvo atvykosios  iš Biržų, Šakių, ir Ukmergės rajonų.

                      Tyrėjai kviečia atsiliepti ir kitas pas šį Pakruojo gyventoją  dirbusias ar nuo jo  nukentėjusias merginas. Informacijos laukiama elektroniniu paštu  vilgaile.paskocimiene@policija.lt ir telefonu (8 700) 64 584 arba  elektroniniu paštu Saulius.Kulikauskas@prokuraturos.lt ir telefonu   (8 41) 598 342.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Nuotrauka iš freestocks.org from Pexels

Total
0
Dalinasi
Related Posts