Partijos, deklaruodamos neva savo skaidrumą, parodė tikrąjį veidą

Birželio 20 dieną vyko Radviliškio rajono savivaldybės Kontrolės komiteto posėdis, kuriame buvo svarstoma, ar pradėti tirti Tarybos narių išlaidas ne tik už 2019 – 2023 metus, bet ir 2015 – 2019 metų kadencijos mero, pavaduotojo, Tarybos narių kanceliarinių išlaidų tikslingumą, teisėtumą, panaudojimo pagrįstumą.

Tiesos nori ne visi

Apie šį daug gyventojų dėmesio sulaukusį „čekiukų skandalą“ savo facebook paskyroje parašė Kontrolės komiteto narys, opozicijos lyderis Gediminas Lipnevičius, cituojame:

Apie naujų valdančiųjų naujus darbelius

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybės Kontrolės komitete svarstėme mano siūlymą ištirti Tarybos narių išlaidas ne tik už 2019-2023 metus, bet ir 2015-2019 metų kadencijos mero, pavaduotojo, Tarybos narių kanceliarinių išlaidų tikslingumą, teisėtumą, panaudojimo pagrįstumą. Ir ką… Kolegos nenori skaidrumo, nepritarė mano siūlymui papildomai ištirti ir 2015 -2019 m. kadencijos Tarybos narių išlaidų pagrįstumą. Balsavimo rezultatas: Už tai, kad būtų svarstomas klausimas dėl 2015-2019 m. kadencijos išlaidų ištyrimo, balsavo Lietuvos regionų partijos atstovas Gediminas Lipnevičius; nenorėjo, kad papildomai būtų ištirta ši kadencija: „darbietė“ Z. Žvikienė, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” narys V. Petuška, socialdemokratė L. Škėmienė, konservatorė S. Dišlė.

Štai ir pasirodė, kam rūpi tiesa, o kam jos nereikia. Gerai, kad nors 2019-2023 metų išlaidas ištirsime. Šio tyrimo valdantieji negalėjo numarinti, nes prašė ištirti ir prokuratūra, ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Trumpai tiek.“

Kaip matote pagal balsavimo rezultatus, ne visos partijos, neva deklaruojančios skaidrumą, nori išsiaiškinti abiejų kadencijų politikų leistus pinigus kanceliarinėms reikmėms.

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ ir toliau informuos mero ir jo kolegų valdančiųjų darbelius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts