Paroda Žaislotekoje

Viešosios bibliotekos Žaislotekoje veikia Rugilės Kleberytės keramikos darbelių paroda.

Rugilė Kleberytė – 5-metė Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Lapiukų“ grupės auklėtinė. Lankyti keramikos būrelį pradėjo būdama 2 metų ir 6 mėn. Būrelio vadovė J. Kurmanskienė pasiūlė tėveliams leisti ir Rugilę į šiuos užsiėmimus. Dabar mergaitės mama ir tėtis dėkingi už tokį paskatinimą ir pagalbą jų dukrai atrasti tą įdomų pomėgį.

Rugilė anksčiau lankė ir kitus būrelius, bet paklausta, kurį iš jų rinksis šiemet, nedvejodama atsako – keramikos. Būtent čia ji sukūrė ir pirmuosius savo darbelius. Toji veikla mažajai kūrėjai labai patinka, į keramikos būrelį ji visada eina su didžiuliu noru.

Rugilė – nuolatinė Žaislotekos lankytoja. Ji, būdama 2 metų, dalyvavo Viešosios bibliotekos projekte „Vabaliukai“, skirtame ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Tad juolab smagu pristatyti mūsų bičiulės pirmąją keramikos darbelių parodą „Mažos rankelės sušildo molį“. Kviečiame visus ją pamatyti!

Parodą kviečiame lankyti mūsų bibliotekos svetainėje (www.radviliskiobiblioteka.lt), o pasikeitus koronaviruso situacijai, betarpiškai spalio–lapkričio mėn.

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts