Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pareigūnai  dovanojo per tūkstantį knygų jų stokojantiems žmonėms

Avatar

Paskelbta

data

  Dar rugsėjo mėnesį Šiaulių apskrities policijos darbuotojai sutarė, kad suneš į darbą jau perskaitytas  savo vaikystės, jaunystės bei kitas namų lentynose užsigulėjusias  knygas ir jomis  pasidalins su vaikų ir globos namų gyventojais, kaimo bendruomenių bibliotekoms bei kitais jų stokojančiais žmonėmis. Akcija „Dovanok knygą“ prieškalėdiniu laikotarpiu buvo baigta.       Per tris mėnesius pavyko surinkti per tūkstantį knygų.

Įvairaus žanro knygos į  komisariatus keliavo iš visų apskrities rajonų policijos komisariatų darbuotojų namų, kai kurie jų knygas dovanojo net dėžėmis. Vienoje vietoje sugulė ne tik romanai, bet ir istorinės knygos, albumai, vaikiškos ir net  spalvinimo knygelės.

Kadangi knygų buvo surinkta įvairaus amžiaus skaitytojams, todėl nutarta jas dovanoti vaikų ir suaugusiųjų globos namų gyventojams bei kaimo bibliotekoms.

Po daugiau nei šimtą knygų policijos pareigūnai įteikė Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams, Motinos Teresės šeimos namų, Aukštelkės socialinės globos namų, Linkuvos socialinių paslaugų centro ir Rozalimo Švč.  Marijos vardo parapijos senjorų namų gyventojams, taip pat Joniškio ir Raseinių rajonų kaimo bibliotekoms.

Aplankytų įstaigų administracijos darbuotojai, šių namų gyventojai ir bibliotekų skaitytojai policijos pareigūnams dėkojo už malonią staigmeną.

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai Darius Jonaitis, Giedrė Deveikienė ir jaunasis policijos rėmėjas Vilius Stankevičius ne tik dovanojo knygas Raseinių Marcelijaus Martinaičio Katauskių kaimo viešajai  bibliotekai, bet ir  su skaitytojais nuotaikingai, įdomiai bei prasmingai praleido laiką.

„Toks didelis pareigūnų aktyvumas maloniai nustebino. Gausus akcijos „Dovanok knygą“ dalyvių skaičius rodo, kad prasmingiems darbams reikia tik iniciatyvos ir geros valios“, – tvirtino Šiaulių apskrities policijos vadovas Ramūnas Sarapas ir jo pavaduotojas Vincas Urbonavičius.

 

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi