Socialiniai tinklai

Aktualijos

Netradicinė biologijos pamoka – projektas Grinkiškio moksleiviams

Avatar

Paskelbta

data

Kaip kūrybiškai ugdyti mokinius, patiriant sėkmę? Kaip skatinti ir palaikyti mokymosi motyvaciją?  Į šiuos klausimus buvo siekiama atsakyti ruošiantis netradicinei biologijos pamokai – projektui.

                       Spalio mėnesį Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos septintokai  biologijos mokėsi kitaip, dalyvaudami pamokoje –  projekte  „Slaptažodis LAPAS – surask medžio kodą!”. Mokiniai ne tik tyrinėjo mokyklos aplinkos augalus, bet ir kūrybinėse dirbtuvėlėse pasitelkiant įvairias metodikas ir  kartu integravus dailę, technologijas, lietuvių kalbą bei muziką atliko mokyklos bendruomenę džiuginantį projektą. Pamokos – projekto  metu, skambant klasikinei muzikai, vaikai dirbo grupelėmis. Jie mokyklos teritorijoje rinko nukritusius medžių lapus, o parsinešę į klasę naudojo atpažinimo raktą ir sekė, kuris medis, kurį lapą pametė. Mokiniai, atpažintų lapų vardu, rašė linkėjimus mokyklos bendruomenei, o kūrybine interpretacija stilingai apipavidalino mokyklos fojė. Manau, vaikai ugdymo(si) procese patyrė mokymosi sėkmę, nes vyravo gera nuotaika ir  šypsena!

                                                                                                                                    Silva Morkūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019