Socialiniai tinklai

Kriminalai

Net dvi dienas iš eilės – ant to paties grėblio 

Avatar

Paskelbta

data

   Prieš teismą stojo 31-nerių  metų šiaulietis, kaltinamas dviguba to paties daikto vagyste iš to paties asmens. Alkoholiu piktnaudžiaujantis vyras, padaręs pirmą nusikaltimą, galėjo išvengti atsakomybės, nes nukentėjusysis pareiškimo teisėsaugos pareigūnams rašyti nenorėjo. Tačiau, sugalvojęs atkeršyti už tai, kad jo nuskriaustas vyras kreipėsi į policiją, dabar turės atsakyti net už keturias jam inkriminuojamas nusikalstamas veikas – plėšimą, vagystę, turto sugadinimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą.

Ne kartą už vagystes, plėšimus ir kitus nusikaltimus teistas bei ne kartą  už tai, kad girtas pažeidinėja viešąją tvarką, baustas  šiaulietis paskutiniuosius nusikaltimus padarė, būdamas gerokai apsvaigęs nuo alkoholio. Šiauliuose, Basanavičiaus g., esančiame bendrabučio tipo gyvenamajame name pas pažįstamus asmenis lėbavęs ir alkoholio nevaldomiems polėkiams įkvėptas vyras įsibrovė  į gretimą butą, jo šeimininkui skėlė kumščiu  į galvą ir pagrobė ant lovos gulėjusį 320 eurų vertės mobilųjį telefoną. Iškviesti policijos pareigūnai sulaikė įsismarkavusį užklydėlį, surado pavogtąjį telefoną  ir grąžino jį savininkui. Atgavęs savo daiktą, 42 metų nukentėjėlis, pretenzijų savo skriaudikui nebeturėjo ir pareiškimo policijai rašyti nepanoro. Istorija būtų tuo ir pasibaigusi, jei ne kitą vakarą įvykdytas naujas išpuolis prieš nukentėjusįjį.

Alkoholio troškulio patenkinimo  tikslu į tą patį gyvenamąjį namą  vėl atvykęs šiaulietis nutarė vakarykštę savo auką pamokyti už tai, kad išvakarėse  dėl telefono pagrobimo kreipėsi pagalbos į policiją – išspyrė jo kambario duris, puodu trinktelėjo per   galvą, kumščiais perėjo per įvairias kūno vietas, pasičiupo tą patį mobilųjį telefoną ir pergalingai išžygiavo iš kambario. Subaladotas buto šeimininkas vėl kreipėsi į policijos pareigūnus ir šįkart  rašyti pareiškimo nebevengė. 2.57 prom. girtumo įtariamasis buvo sulaikytas ir iki šiol tebėra suimtas. Jam  pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pareikšti įtarimai net dėl keturių nusikalstamų veikų –  plėšimo, vagystės, turto sugadinimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Įtariamasis kaltės pripažinti nenorėjo, bet specialistų atlikto  biologinio tyrimo išvada jį prirėmė prie sienos –  ant įtariamojo drabužių buvo rasta nukentėjusio kraujo.

Šiuo metu nusikalimus tyrę Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai  ikiteisminį tyrimą jau yra baigę ir byla nagrinėjama teisme.

 

 

                                           Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi