Socialiniai tinklai

Aktualijos

Moterų vokalinis ansamblis šventė skambų gimtadienį

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 27 d. Baisogalos miestelio gyventojai traukė į Baisogalos kultūros centrą – čia savo skambų gimtadienį  šventė Baisogalos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis. Kad  šventės kaltininkės yra linksmo būdo, rodė šventės pavadinimas – „Nieko rimto“.
Tik šventė buvo pavadinta „Nieko rimto“, tačiau iš tikro moterys labai rimtai bei atsakingai ruošiasi  išvykoms, konkursams. Vokalinis moterų ansamblis yra ne vieno konkurso nugalėtojas bei laureatas.

Dainingoms  moterims – sveikinimų bei dovanų lietus
Moterų vokalinio ansamblio su gimtadieniu atvyko pasveikinti kolegos: Klaipėdos r. Vėžaičių KC moterų vokalinis ansamblis „Melodija“, Pakruojo r. Bardiškių tercetas „Karavelė“, Baisogalos KC netradicinės kapelijos „Dainoriai“ vyrai, net legendinis ansamblis „Nerija“ dovanojo savo koncertą.
Su gimtadieniu ansamblio moterys sveikino ir didžiausios Lietuvoje „Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovai. Savo dukros, dainuojančios šiame ansamblyje, atvyko pasveikinti bendruomenės narė Janė Stankienė, o gėles, šakotį bei nuoširdžius ir šiltus linkėjimus nuo bendruomenės pirmininko Gedimino Lipnevičiaus perdavė bendruomenės Skėmių skyriaus pirmininkė Aida Brazdauskienė.
Dainingų moterų vokalinio ansamblio gimtadienis tikrai pavyko – skambant uždegančioms dainoms, kartu su atlikėjais dainavo bei salėje šėlo ir jaunimas, ir senjorai.

Iš ansamblio istorijos
Baisogalos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis susibūrė 2007 m. Kolektyvo narės – septynios entuziastingos, nestokojančios energijos bei idėjų, gyvenančios aktyvų gyvenimo būdą ir mylinčios dainą moterys. Ansamblis aktyviai dalyvauja kultūriniame gyvenime: vokalinių ansamblių šventėse, konkursuose, romansinės muzikos festivaliuose, koncertuoja visos Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenių, kultūros centrų bei privačiuose renginiuose. Kolektyvas tarptautiniuose vokalinių ansamblių konkursuose  „Rudens godos” bei „Primavera“ tapo II ir III vietos laureatu, respublikiniuose konkursuose „Kur aukštas klevas“ bei „Dainos sparnais“ pelnė II vietas. Romansų festivalyje – konkurse „Nebegrįšiu laukų takeliu“ 2007 ir 2013 m. tapo absoliučiu nugalėtoju ir buvo nominuotas kaip profesionaliausias kolektyvas. 2010 ir 2016 m. respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“ pelnytas II laipsnio diplomas, 2016 m.respublikinio konkurso  „Dotnuvėlės vingiais” – I vieta. 2007m. dalyvauta dainų šventėje „Būties ratu“, 2009m. – Lietuvos tūkstantmečio dainų šventėje „Amžių sutartinė“, 2008 m. – Baltijos šalių dainų šventėje Tartu (Estija), dukart filmuotasi LRT laidoje “Duokim garo!” Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimuose „ŠAMA 2017“ ansamblis nominuotas geriausiu Radviliškio rajono kolektyvu.

2018 m. respublikiniame suaugusiųjų vokalinių ansamblių konkurse „Muzika kalba tėčiui“ užimta III vieta, respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje-konkurse „Dainomis apjuosta…“ pelnytas aukščiausias festivalio įvertinimas – auksinis I laipsnio diplomas, konkurse „Pavasario melodijos“ kolektyvas pripažintas absoliučiai geriausiu ir pelnė I vietą. Ansamblio vadovė – Neringa Bernadickienė.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019