Mokyklinis varpelis pakvietė į Mokslo ir žinių šventę

Mokyklinis varpelis rugsėjo 2-ąją mokinius, mokytojus ir tėvus pakvietė į Mokslo ir žinių šventę.
Radviliškyje mokslo metų pradžios šventė prasidėjo šv. Mišiomis Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje.  Po šv. Mišių mokiniai, kartu su mokytojais bei tėveliais, rinkosi į šventinį renginį Aušros aikštėje.
Miesto aikštėje mokinius bei pedagogus su mokslo metų pradžia sveikino rajono vadovai, skambėjo muzika, dainos. Šventiniame renginyje taip pat dalyvavo atvykę pasveikinti švietimo bendruomenės su mokslo metų pradžia Tarybos nariai Gediminas Lipnevičius bei Vilma Aleknienė.
Išklausę sveikinimų bei palinkėjimų su Mokslo ir žinių diena, Radviliškio miesto Lizdeikos gimnazijos, Vaižganto bei Kudirkos progimnazijų ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai, nešini mokyklų vėliavomis bei įvairiaspalviais balionais, spalvingomis eisenomis pajudėjo savo mokyklų link. 
Tarybos narys ir „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius šiemet atlydėjęs sūnų Vytautą į priešmokyklinę klasę sakė: „Rugsėjo 2 dieną mes kartu, kaip ir daugelis tėvelių bei vaikučių, pirmą kartą ėjome į mokyklą. Pasirinkome Vaižganto progimnaziją, nes šioje mokykloje kompetentingi mokytojai, o ir aš šioje mokykloje mokiausi. Tik jos pavadinimas tuo metu buvo III-oji vidurinė mokykla. Buvo tikrai miela prisiminti… Dar kartą visus su nauja mokslo metų pradžia“.
Šiek tiek statistikos
Naujus mokslo metus pradeda 21 Radviliškio rajono švietimo įstaiga: 6 gimnazijos, 4 pagrindinės mokyklos, 2 progimnazijos, 1 mokykla-darželis, 4 lopšeliai-darželiai, 2 daugiafunkciai centrai, 2 neformaliojo švietimo mokyklos.
Planuojama, kad rajono bendrojo ugdymo mokyklas lankys 3979 mokiniai, iš kurių:
– 316 įžengs į pirmąsias klases (iš jų 166 Radviliškio mieste);
– 335 į penktąsias (iš jų 198 Radviliškio mieste);
– 353 į dešimtąsias klases (iš jų 172 Radviliškio mieste);
– 262 abiturientams šis rugsėjis mokykliniame suole paskutinis, 146 iš jų mokysis Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje;
– 26 mokiniai ketina mokytis suaugusiųjų mokymo klasėse, veikiančiose Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.
Total
1
Dalinasi
Related Posts