Mielieji , ar jau supratote, kad algos ir pensijos nekils?

Na, brangūs policininkai, ugniagesiai, medicinos darbuotojai, kiti biudžetininkai, ar jau susitaikėte, kad atlyginimai nekils?

Ar susitaikėte intelektualai, menininkai, estrados atlikėjai, frylanceriai, kad projekčiukų karvutė nebeduos pienelio?

Brangiosios savivaldybės, įskaitant valdomas liberalų ir konservatorių, ar jau suprantate, kad paramos negausite? Toliau uždarinėkite mokyklas.

Mieli senjorai, ar jau supratote, kad pensijos nekils?

Ir tu, pažangus plataus akiračio jaunime, kuris smerki mitinguose dalyvaujančius, ar supranti, kad jums šišas?

Gerbiama verslo bendruomene, net ir ta dalis, kuri aklai vykdote valdžios nurodymus segreguoti žmones, ar jaučiate, kad ir jūs paramos nesitikėtumėte?

Nes pinigų nebus, nes svarbiausias konservatorių ir liberalų Vyriausybės rūpestis – nelegalūs migrantai. Už 724 MILIJONUS eurų jie NUOMOSIS konteinerių miestelį migrantams (tai brangiau net už skandalingo „Independence“ laivo nuomą).

Priminsiu, kad metinis kaimiško rajono biudžetas svyruoja tarp 30-40 milijonų eurų. Taigi jie meta sumą, kurios užtektų metus išlaikyti 20 Lietuvos rajonų. Ar vis dar tikitės, kad 724 MILIJONŲ išmetimas nuomai, beje, ne iš europinių lėšų, o iš mūsų BIUDŽETO, neatsilieps jums?

Kitas dalykas, kad galbūt 724 MILIJONAI yra atsakymas, kodėl Vyriausybė du mėnesius tylėjo ir leido, su siaubu stebint gyventojams, nelegalams eiti netrukdomiems, kol priėjo tūkstančiai. Priminsiu, kad net atvirkščiai – naudojo dujas ir policijos pajėgas, kai Rudninkuose susirinko žmonės protestuoti.

Galbūt, tai tik mums naiviai atrodė, kad Vyriausybė tiesiog ištižusi ir nežino, ką daro?

Ar supratote paklusnūs piliečiai su Galimybių pasu, ir jūs, nepaklusnūs, kurie nesiskiepija, kurie balsavote už konservatorius, kurie balsavote už valstiečius, socdemus ar net nėjote į rinkimus, kad už tai teks sumokėti visiems?

Linas Bitvinskas

Total
1
Dalinasi
Related Posts