Merų rinkimai iš savų tarpo

Jau vis aktyviau mezgasi diskusijos, kuriose aiškiai kalbama, kad nebus jokios savivaldos, tiesiogiai renkamų merų. „Tvartelio partija“  imasi  visų priemonių, kad dominuotų šalyje tik savi tarp savų pradedant televizija, baigiant  universitetų valdymo struktūra.


Juk ir rinkimai partijos viduje buvo tik parodija, fikcija, kuomet kiti prelegentai pasitraukė, užleisdami vietą anūkui.


Kaip jie panorės, taip bus modeliuojami sprendimai, biudžeto formavimas, investicijos. Štai Raseiniai turi bagažinių turgelį, Jurbarko merui to  nebereikia. Čepononis pasisakė už  gamtą, bet jam tai nesutrukdė parke, miesto aikštėje bei gatvėse iškirsti radviliškiečių sodintus liepas bei ąžuolus.


Ir jokio rezonanso, atsakomybės, teisminių procesų, nes teisėsauga ranka rankon dirba Briuseliui ir vietiniams mafijozams. Pavilionis juk prisipažino, kad turi ryšių su Kubos mafija, ar jam keliama byla, apkalta.


Galbūt mažosios partijos teiksis vienytis, apsijungti, nes autokratinis valdymas de jure jau įformintas, o rudeniop vėl  visi į urvelius, nes komercinė liga niekur  nesibaigė. Vėl  bus skelbiama  nauja viruso atmaina, tik įdomu, kaip šį kartą ji bus pavadinta?


Ruslanas Baranauskas, apžvalgininkas

Total
37
Dalinasi
Related Posts