Medikams – šilti žodžiai ir pavasarinės gėlės

Pastarosiomis savaitėmis nuskamba daug atgarsių apie išaugusį krūvį sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams. Tai yra vienas iš visą pasaulį krečiančio koronaviruso padarinių. Didėjantys greitosios medicinos pagalbos iškvietimų skaičiai, kasdien augantys atliekamų tyrimų skaičiai reikalauja daug medicinos darbuotojų pastangų ir laiko.

Padėkota medikams

Akciją už sunkų ir pavojingą darbą padėkoti Radviliškio  poliklinikos, „MediCa“ klinikos bei Radviliškio ligoninės darbuotojams suorganizavo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai bei  „Radviliškio krašto bendruomenės“  vadovai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius.

Dėl karantino išaugo medikų darbo krūvis, darbo sąlygos tapo sudėtingesnėmis, įtemptomis: pacientai į polikliniką  įleidžiami tik po kelis, o kasdieniame darbe  medikai rizikuoja užsikrėsti vis dar siaučiančiu koronavirusu.

Prie šios gražios akcijos prisijungė ir Radviliškio verslininkai. Neatsisakė prisidėti „Prezo kepyklėlė“, garsėjanti ypač gardžiais kepiniais bei kitais skanėstais, įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. Nr. 22, Radviliškyje.

Medikams – skanėstai  ir gėlės

Penktadienį Tarybos nariai G. Lipnevičius ir V. Aleknienė, nešini „Prezo kepyklėlės“ dovanotais kepiniais bei  pavasarinėmis gėlėmis, apsilankė  Radviliškio miesto gydymo įstaigose. Tarybos narių aplankyti  medikai buvo nuoširdžiai nustebę – ne kasdien  jiems parodomas toks dėmesys. „Labai džiaugėmės sulaukę svečių su tokiomis skaniomis lauktuvėmis, o pavasarinės tulpės tikrai praskaidrino šiuo metu tokią neramią kasdienybę“,- sakė medikai.

„Matydami situaciją dėl vis pratęsto karantino, suprantame, kad sunkus medikų darbas taip pat tęsiasi kartu su juo. Paskutiniu metu medikams dovanojamos tik kaukės ir pirštinės, kurių, kaip sakė ligoninės vadovas, jau pakanka, todėl  nusprendėme pradžiuginti medikus gardžiais skanėstais, pavasario gėle, šiltais žodžiais bei dėmesiu. Tiesiog šia maža akcija norėjome visų Radviliškio krašto žmonių vardu padėkoti jiems už jų sunkų ir šiuo metu ypač reikalingą darbą bei nors minutei praskaidrinti darbo dieną“,- sakė Tarybos narys ir bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
88
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts